Alarko Carrier, genişleyen ürün ailesi hakkında yetkili satıcılarına eğitim verdi.

Değişen tüketici ihtiyaç ve beklentilerine paralel olarak ürün yelpazesini zenginleştiren Alarko Carrier, tüketicilerin beğenisine sunduğu yeni ürünleri hakkında yetkili satıcılarına eğitim verdi. Adana Büro’ya bağlı yetkili satıcılara yönelik düzenlenen eğitimlerde Yeni Seri Toshiba Seiya Split Klima ile ALDP Paslanmaz Hidrofor ve Isı Pompası hakkında bilgi paylaşıldı.  

Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan, Bayilik Satış Direktörü Koray Fedar ve Pazarlama Direktörü Volkan Arslan’ın da katıldığı eğitimin açılış konuşmasını Ankara Büro Bayilik Satış Müdürü Ali İsmet Koçak yaptı.  

Eğitimde, Ürün Yöneticisi Dilara Sevindik Yeni Seri Toshiba Seiya Split klimalar hakkında kapsamlı bir sunum paylaştı. Ürün Müdürü Cüneyt Bulca da ALDP paslanmaz hidroforu tanıtarak, cihaz seçiminde dikkat edilmesi gereken konular ve ürünün rakiplerinden ayrışan üstün teknik özelliklerinin nihai tüketiciye ne tür faydalar sağlayacağı gibi konularda analizler aktardı. Ayrıca Optima Sirkülasyon Pompaları hakkında bilgi verdi. İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu ise ısı pompası serilerini tanıtarak seçim programı hakkında bilgi verdi ve örnek tesisat şemaları üzerinden kurulumda dikkat edilecek noktaları anlattı.

İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, teknik servis ve yetkili satıcılarının değişen tüketici ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlamaları ve en hızlı şekilde çözümlemeleri için ülke genelinde düzenlediği eğitimlere devam edecek.