Alarko Carrier, ısıtma ürünleriyle ISH China Fuarı’na katıldı.

Alarko Carrier, Çin distribütörü OYRD ile 18-20 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen ISH China Fuarı’na katıldı. Alarko Carrier’ın özel tasarım standında sergilenen Aldens yoğuşmalı kazanlar, Seradens çift yoğuşmalı kombiler ve Optima değişken debili pompalar, ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekti. Fuarda ayrıca Alarko Carrier panel radyatör, boyler ve genleşme tankları da tanıtıldı. Standı ziyaret ederek incelemelerde bulunan Pekin Türk Ticaret Ataşesi M. İlker Özdem, Alarko Carrier İhracat Lojistik Müdürü Bircan Mete’den ayrıntılı bilgi aldı.

Çin’in özellikle HVAC sektörü açısından son derece önemli bir pazar olduğunu vurgulayan Özdem, böylesine büyük bir pazarda Türk firmalarının daha aktif çalışmasını istediklerini belirtti. OYRD’nin Genel Müdürü Lily Lu ile de görüşen Özdem, Alarko Carrier gibi kurumsal bir firmanın temsilcisi olmanın önemini vurgulayarak, ihtiyaç duyulması halinde kendilerine her konuda destek ve yardıma hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Pekin’de OYRD ve Alarko Carrier işbirliğinin önemine dikkat çeken Ataşe, özellikle sosyal medya alanında Çin’e özgü platformlarda yapılacak reklam ve tanıtım faaliyetleri ile bu alanda yapılacak yatırımların, Alarko Carrier ürünlerinin pazar payının geliştirilmesi için son derece önemli olduğunu vurguladı.