Alarko Carrier, sektörel fuarlarda ürün ve hizmetlerini tanıtmaya devam ediyor.

İklimlendirme sektörünün lider markalarından Alarko Carrier’ın yetkili satıcıları, Türkiye genelindeki sektörel fuarlara katılarak, ürün ve hizmetlerini tanıtmaya devam ediyor.

Serdaroğlu Ticaret, Sodex Ankara’daki standıyla beğeni topladı.

Alarko Carrier Ankara yetkili satıcısı Serdaroğlu Ticaret, 10 – 13 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen “Sodex Ankara 2017” fuarına katıldı. Özel yapım standda konuklarını karşılayan firma, Carrier Aquasnap soğutma grubu ve Toshiba VRF klima sistemlerini sergiledi.

Bereket Tarım, Adıyaman Gıda Tarım Fuarı’na katıldı.

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün desteğiyle düzenlenen “2. Adıyaman Gıda Tarım Fuarı”, 4 -7 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Adıyaman dalgıç pompa yetkili satıcısı Bereket Tarım, fuarda Alarko Carrier’ın yüksek teknolojili dalgıç pompa ve hidroforlarını sergiledi. Yetkili satıcı Gani Bereket ve Dalgıç Pompa Bölge Sorumlusu Emre Kaburcuk; toplam 93 firmanın katıldığı ve 200 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda, ziyaretçilerinin sorularını yanıtladı.

AKS Sondaj, Burdur’daki fuara imzasını attı.

Alarko Carrier Antalya Dalgıç Pompa yetkili satıcısı AKS Sondaj, bu yıl Burdur’da üçüncüsü düzenlenen “Teke Yöresi Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı”na katılarak ürünlerini sergiledi. Fuar; Burdur Valisi Şerif Yılmaz, AKP Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in katılımıyla açıldı. Sektörde faaliyet gösteren 170 firmanın katıldığı ve bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği fuarda, Alarko Carrier ürünleri beğeni topladı.

Pusula Yapı, Bursa İnşaat Fuarı’nda Alarko Carrier ürünlerini sergiledi.

Alarko Carrier, Bursa TÜYAP’ta düzenlenen “15. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğal Gaz ve Teknolojileri Fuarı”nda, yetkili satış noktası Pusula Yapı aracılığıyla ürünlerini sergileme fırsatı buldu. Pusula Yapı standında sergilenen Carrier markalı gold seri split ve salon tipi ticari klimalar, yoğuşmalı ve konvansiyonel kombiler, dalgıç pompa ve sirkülatörler, fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisini çekti. Pusula Yapı sahibi M. Ümit Taşdelen ve Alarko Carrier Bölge Sorumlusu Koray Kekeç, standı ziyaret eden sektör profesyonelleri, tüketiciler, öğrenci ve akademisyenlerden gelen soruları yanıtladı.