Alarko Carrier’ın “Küresel İklim Değişikliği” fotoğraf yarışması yoğun ilgi görüyor.

Alarko Carrier’ın, küresel ısınma ve iklim değişikliğinin yıkıcı etkilerine dikkat çekmek amacıyla 4 yıldır düzenlediği Küresel İklim Değişikliği temalı fotoğraf yarışması yoğun ilgi görüyor. 24 Temmuz’da başlayan yarışmaya, hünerlerini Instagram’da sergileyen fotoğrafseverlerden yüzlerce başvuru oldu. Fotoğrafını #Küreselİklim etiketiyle ve “@alarkocarrier”dan bahsederek paylaşan herkesin katılabildiği yarışma, 8 Eylül’de sona erecek.

Yarışmanın seçici kurulunda; sanatçı Şükran Moral, Instagram fenomeni ve fotoğrafçı Ahmet Erdem, fotoğrafçı Ali İhsan Gökçen, Alsim Alarko Genel Koordinatör Yardımcısı Alper Kaptanoğlu ve Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Niv Garih yer alıyor.

Seçici Kurul tarafından 15 Eylül’e kadar yaratıcılık, anlatım gücü ve teknik kriterlere göre yapılacak değerlendirmeler sonucunda; 1.ye DJI Spark Drone, 2. ve 3.ye Toshiba split klima hediye edilecek. Yarışmanın 4.sü Samsung Galaxy tablet, 5.si Lenovo tablet, 6.sı ise Ultimate Ears Boom 2 kablosuz hoparlör kazanacak. Son 7’ye kalan finalistlere ise D&R’dan hediye kartları verilecek.

https://www.instagram.com/alarkocarrier/