Alarko Carrier’ın Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması’na Büyük İlgi!

Alarko Carrier’ın küresel iklim değişikliği hakkında farkındalık yaratmak amacıyla gelenekselleştirdiği Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması devam ediyor. Amatör ve profesyonel fotoğrafçıların becerilerini sergilediği, küresel iklim değişikliğinin çarpıcı boyutlarını yansıtan yüzlerce fotoğraf, yarisma.alarko-carrier.com.tr sitesinden görülebiliyor, beğenilen fotoğraf için oy kullanılabiliyor.

İklim değişikliğine karşı hassas bir bölgede yer alan coğrafyamızda, bu konudaki bilinç düzeyini artırmak için en dikkat çekici fotoğrafların seçileceği yarışmaya katılmak için, Instagram ve Twitter üzerinden #Küreselİklim etiketiyle ve “@alarkocarrier” adını geçirerek fotoğrafı paylaşmak yeterli. Sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören yarışmada fotoğraflar 15 Eylül’e kadar gönderilebilecek.

Özel bir jüri ve mikrosite üzerinden halk oylamasıyla seçilecek yarışma finalistlerinden 1. olan Instagram kullanıcısı Toshiba Daiseikai RAS-13 N3KVR-TR split klima, 2. Toshiba Shorai RAS-13 PKVSG-TR  split klima ve 3. olan yarışmacı Huawei P20 Lite 64 GB akıllı telefon kazanacak. Diğer ödüller de sırasıyla Canon dijital fotoğraf makinesi, LENOVO IdeaPad ve Sony Playstation 4 VR Sony PS4 Sanal Gerçeklik Gözlüğü olacak. Son 7’ye kalan finalistlere ise D&R’dan hediye kartları verilecek. Ayrıca ilk 13’e giren tüm finalistlerin fotoğrafları Alarko Carrier’ın 2019 takviminde yer almaya hak kazanacak.

yarisma.alarko-carrier.com.tr

https://www.instagram.com/alarkocarrier/

https://twitter.com/alarko_carrier