Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Karaman’daki projelerinde, Alarko Carrier’ın noryl fanlı dalgıç pompaları tercih edildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Tarım Reformu kapsamında hazırladığı “Karaman 1. Kısım Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri” projelerinde, Alarko Carrier’ın noryl fanlı dalgıç pompaları kullanıldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına bağlı komisyonun üyeleri ve Alarko Carrier’ın Konya yetkili satıcısı Alkon Mühendislik’in yetkilileri, Gebze’deki üretim tesislerini ziyaret ederek pompaların testlerini gerçekleştirdi. Ayrıca, ACE Kalite Kontrol sistemleri, dalgıç pompa üretim hattı, uluslararası kalite kontrol belgesine sahip dalgıç pompa test kabul standartları ve noryl fanlı dalgıç pompaların üretim hatları hakkında bilgiler verildi. Pompaların, montaj ve demontaj süreçleri izlendikten sonra, test işlemleri tamamlanarak montaj yerlerine sevkleri yapıldı.

Geniş ürün yelpazesiyle su basınçlandırma segmentinde Türkiye’nin lider markalarından Alarko Carrier, ürünlerdeki üstün teknik özelliklerin yanı sıra, sağladığı sürekli ve kaliteli hizmet ve hızlı yedek parça teminiyle de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.