Anneler Günü mutluluğu Garanti Bankası kredi kartlarıyla artıyor!

Garanti Ödeme Sistemleri, Anneler Günü’ne özel hazırladığı kampanyalarla Garanti Bankası kredi kartı sahiplerine bu yıl da çok özel fırsatlar sunuyor. Annesi için seçtiği hediyeyi Garanti kredi kartlarıyla ödemeyi tercih eden kart sahiplerini bol bol bonus, ekstra uçuş mili ve özel indirimler bekliyor.

Anneler Günü Kampanyası kapsamında, 11-13 Mayıs tarihlerinde Bonus’larıyla Garanti POS’larından giyim, kafe, fast food, kahve zincirleri, restoran ve çiçekçilerde yapılacak toplam 200 TL ve üzeri harcamaya 20 TL bonus hediye edilecek. Bonus sahipleri kampanyaya, ilk harcamadan önce, BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak katılabiliyor.

Miles&Smiles kredi kartı sahipleri ise, 10-13 Mayıs tarihleri arasında çiçek, giyim, kozmetik ve kuyum alışverişlerinde ve SPA merkezlerinde yapacakları ilk 200 TL ve üzeri harcamaya ekstra 500 mil kazanacak. Tüm Miles&Smiles kredi kartlarının dahil olduğu kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasından Hemen Katıl butonunun tıklanması gerekiyor.

American Express Card sahipleri de 3-13 Mayıs tarihlerinde yapacakları toplam 1.000 TL ve üzeri  giyim, elektronik, kozmetik, aksesuar ve ya kuyum alışverişine 50.000 MR puan kazanacak. Kampanyadan “PUAN” yazıp yurt içinden 3340’a, yurt dışından +905327523340’a SMS  gönderen veya BonusFlaş uygulaması üzerinden “hemen katıl” butonunu tıklayan kart sahipleri yararlanabilecek.