Garanti Bankası kredi kartlarıyla MTV ödemelerinde 3 taksit imkânı

Garanti Bankası kredi kartı sahipleri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini, 3 taksitte gerçekleştirebiliyor. MTV ödemesini 31 Ocak 2018 tarihine kadar Garanti Cep, Garanti İnternet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’ler ve BonusFlaş üzerinden yapan kart sahipleri 3 taksit imkânından yararlanıyor.

Kredi kartı sahipleri Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi www.gib.gov.tr üzerindeki ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçip kart bilgilerini girmeden yaptığı ödemelerde ücretsiz 3 taksit fırsatından yararlanabiliyor. Kullanıcılara, gib.gov.tr üzerinden ödeme seçeneklerinden kredi kartını seçip kart bilgilerini girerek veya garanti.com.tr’den yaptığı ödemelerde ise 2 taksit imkânı sunuluyor.

Yaklaşık 4,5 milyon Garanti Bankası kart sahibi tarafından kullanılan BonusFlaş uygulamasının Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme adımından MTV’nin güvenli ve hızlı bir şeklide 3 taksitte ödenmesini sağlıyor. Vergi ödemeleri, BonusFlaş’la Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme hizmeti sayesinde sadece Garanti Dijital Parola’nın girilmesiyle 20 saniye gibi kısa bir sürede tamamlanıyor.

Üstelik ilgili kanallardan gerçekleştirilen tüm MTV ödemelerine lastik.com.tr’de 750 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli anında 100 TL indirim fırsatı da kart sahiplerini bekliyor.