Müziğe verdiği destekte 20. yıla ulaşan “Garanti Caz Yeşili”, Ekim’de birbirinden renkli konserlerle müzikseverleri ağırlamaya devam ediyor. 

Soley

11 Ekim 2017 / Babylon

 

Indie müzik grupları Seabear ve Sin Fang ile tanınan Sóley Stefánsdóttir, ilk solo albümü “Theatre Island” ile kendi hikayelerini anlatmaya başladı. kariyerine elektro pop ekseninde devam eden İzlandalı müzisyen Sóley, başta yeni albümü Endless Summer’dan şarkılar olmak üzere sevilen parçalarıyla Babylon’da sahne alacak.

Etkinlik Saati: 21:30

 

Marc Ribot & Young Philadelphians

19 Ekim 2017 / Babylon

 

Kült müzisyen ve gitarist Marc Ribot, 10 yıl aradan sonra The Young Philadelphians ile Babylon’da müzikseverlerle buluşacak. Philly soul ve hard groove’a gönül veren Jamaaladeen Tacuma, G. Calvin Weston ve Mary Halvorson’dan oluşan The Young Philadelphians “The Hustle”, “Love Rollarcoaster”, “TSOP” ve “Love Epidemic” gibi klasikleriyle tanınıyor. Time Out New York’un, kaçırılmaması gereken 10 performans listesinde yer alan üçlü, usta gitarist Marc Ribot’nun öncülüğünde groove’dan vazgeçmeden punk, funk ve 1970’lerin soul elementlerine deneysel ve doğaçlama yorumlar getiriyor.

Etkinlik Saati: 21.30