Garanti Şubelerinin geleceğe dönüşümünü Ugi, Barış Arduç ve Kerem Bürsin birlikte anlatıyor.

Garanti Bankası sektörde fark yaratan ve müşterilerinin hayatını kolaylaştıran yeniliklerini anlatan reklam filmlerinde, ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Ugi’ye  daha önce farklı filmlerde eşlik eden Barış Arduç ve Kerem Bürsin, bu kez Garanti’nin dijitalleşmenin getirdiği kolaylıkları şubelerine taşıdığı yeni hizmet modelini duyuran filmde birlikte rol aldı.

Filmde yeni hizmet modelinin tanıtım reklamında kimin oynayacağı konusunda tatlı bir rekabete giren ikiliyi, Garanti’nin reklam kahramanı Ugi de yalnız bırakmıyor. Yönetmenliğini Can Pehlivanlı’nın yaptığı film, Alametifarika imzasını taşıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen, “Yeni reklam filmimizde, Garanti’nin dijitalleşmeyi odağına alan teknolojik ve inovatif çözümlerinin şubelerdeki yansıması olan yeni hizmet modelimizi anlatıyoruz. Bunu yaparken odağımız, müşterilerimize şubelerimizdeki dönüşümü hissettirebilmek oldu. Yeni hizmet modelimizle müşterilerimizin deneyimleyeceği tüm kolaylıkları Kerem ve Barış’ın arasındaki tatlı bir rekabetle öyküleştirdik. Filmimizin öncesinde ise çok güzel yorumlar aldığımız, büyük bir ilgiyle karşılanan bir teaser filmimiz oldu. Bu vesileyle, ilk defa bu film için bir araya gelerek birlikte rol alan Kerem ve Barış’a da özel teşekkürlerimi iletmek isterim. Yeni hizmet modelimizle yaşadığımız bu dönüşüm yaşayan bir süreç ve bizler de bu süreçte yeni ve farklı öykülerle karşınızda olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Filmi izlemek için:

https://www.youtube.com/watch?v=1KOAnw46cKU

 

Reklamın Başlığı:

Garanti Şubeleri Geleceğe Dönüşüyor  #barisugikerem

Reklamveren:

Garanti Bankası

Reklamveren Temsilcisi:

Elif Güvenen, Burcu Tokcan, Saba Şimşeker,  Sinem Görgöz İnnice, Armağan Tulunay Dölek

Reklam Ajansı:

Alametifarika

Kreatif Direktör:

Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme

Yaratıcı Grup:

Barış Alkan, Caner Apaydın, Deniz Yükselci, Ümit Şentürk, Vehbi Bozdağ, Buğra Birgin

Müşteri İlişkileri:

Berfu Ayaksız

Stratejik Planlama:

Berra Katlav, Melis Güçbilmez

Prodüksiyon:

Sertuğ Alptekin, Teğin Polat

Prodüksiyon Şirketi:

Norr Film

Prodüktör:

Özge Göksel

Yönetmen:

Can Pehlivanlı

Görüntü Yönetmeni:

Ahmet Sesigürgil

Post Prodüksiyon:

Filimişleri

Müzik:

Nilinişleri

Düzenleme:

Sertaç Özgümüş

Medya Ajansı:

Cereyan

Medya Planlamacı:

Deniz Keskintaş, Gökçen Cantekin, Melike Altay, Sıla Yıldız, Rıza Gezgin, Berk Peksuz, Sinem Güner, Gürkan Baykal, Sevgi Erdem, Elif Sengül, Ecem İzler, Serkan Gündüz