Garanti Talent Camp finalinde “GarantiOne” projeleri yarıştı.

Garanti Bankası’nın, üniversite öğrencilerinin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla 11 yıldır düzenlediği Talent Camp’in 2017 finali gerçekleştirildi. Finale, yıl boyunca yapılan 3 Talent Camp’ten ikişer takım olmak üzere, toplam 48 öğrenci katıldı. Öğrenciler, Garanti Bankası’nın 18-25 yaş arası gençlere özel tasarlanan mobil bankacılık uygulaması GarantiOne üzerinde hazırladıkları projelerini, Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil ve bankanın üst düzey yöneticilerine sundu. Birinciliği elde eden Talentula takımının üyeleri, Teknosa’dan 1.500 TL’lik hediye çeki kazandı. 

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün, “Talent Camp ile üniversite öğrencilerine bankamızı yakından tanıtmayı ve eşsiz bir çalışma deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Katılımcıların Talent Camp’ten maksimum fayda sağlaması için, organizasyonun içeriğini onların beklentisi doğrultusunda her yıl geliştiriyor ve şekillendiriyoruz. Bu sayede, 11 yıldır düzenlediğimiz ve bu yıl da ‘Yeteneklerinle Tanış Kendinle Yarış’ sloganıyla gerçekleştirdiğimiz Talent Camp, üniversite öğrencilerinin en çok ilgi gösterdiği etkinliklerden biri olmaya devam ediyor. Talent Camp’te tanıma fırsatını bulduğumuz pek çok başarılı öğrenciyi, bu yıl da Management Trainee programımızla Garanti Ailesi’ne kazandırmayı hedefliyoruz.” dedi.  

Talent Camp, Türkiye’nin farklı üniversitelerinin 3. ve 4. sınıfında okuyanlarla birlikte, idari bilimler dalında yüksek lisans eğitimi yapan öğrencileri buluşturuyor. Detaylı bilgiye https://garantilikariyer.garanti.com.tr/ adresinden ve Garantili Kariyer Facebook hesabından ulaşılabiliyor.