Garanti ve UnionPay International, müşterilerin Uzakdoğu’daki yeni iş ortağı Dragon Bonus Business kredi kartını kullanıma sundu

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerin hayatını kolaylaştıran Garanti Bankası, dünyanın en büyük kart ağlarından UnionPay işbirliğiyle, Çin ve Uzakdoğu başta olmak üzere, UnionPay ağının geçerli olduğu 171 ülkedeki harcamalarda geçerli olacak Dragon Bonus Business’i kullanıma sundu.

Çin’e seyahat edenlerin ve özellikle Çin’le ticaret yapan iş insanlarının hayatına büyük kolaylık getiren Dragon Bonus Business, Çin’de ve Uzakdoğu’daki pek çok ülkede en çok kabul edilen marka olarak, kredi kartının geçerli olduğu her türlü harcamada kullanılabiliyor. Türkiye’nin en sevilen kredi kartı Bonus’la aynı özellikleri taşıyan Dragon Bonus Business, aynı zamanda ülkemizde yaklaşık 2 milyon üye iş yerinde geçiyor ve Garanti Bankası’nın anlaşmalı olduğu 250 bin iş yerinde taksit imkânı sunuyor. Dragon Bonus Business sahipleri, yurt içi ve yurt dışında kapsamlı concierge hizmetleri ile sigorta imkânlarından da faydalanabiliyor. Kart sahipleri (0212) 310 23 31 numaralı Dragon Bonus Business Seyahat ve Concierge Hattı'nı arayarak; yurtiçi ve yurtdışında kendilerine özel sunulan uçuş ve otel rezervasyonu, seyahat planlama, bilet alımı ve teslimi, Çin’e yapılacak iş seyahatleri için vize temini, rehberlik, araç kiralama gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Dragon Bonus Business ile ilgili bilgi veren GÖSAŞ Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu, “Garanti Bankası ve GÖSAŞ olarak, Türkiye ile Çin arasındaki ticari ilişkiler kapsamında, iş insanlarımıza ve Uzakdoğu’ya, özellikle de Çin’e seyahat eden müşterilerimize, Çin'deki ekonomik, ticari ve turistik temaslarında büyük kolaylık sağlayacak Dragon Bonus Business’ı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyanın ikinci büyük ekonomisine sahip Çin'de, uzun yıllardır Türkiye’den hizmet veren bir banka olarak, Çin’le işbirliğini güçlendirmeye devam ediyoruz. Dünyanın en büyük kart platformlarından UnionPay ile hayata geçirdiğimiz Dragon Bonus Business sayesinde, bankacılık regülasyonları gereği kendi ödeme sistemleri dışında farklı kredi kartlarının kullanımının çok kısıtlı olduğu Çin’de ve diğer pek çok Uzakdoğu ülkelerinde, Türk müşterilerimizin hayatına büyük bir kolaylık getiriyoruz. Müşterilerimiz bundan böyle Çin’de tüm kart kabul eden işyerlerinde ve ATM’lerde geçerli olacak yeni kredi kartıyla, yüklü miktarda nakit para taşıma derdi olmadan, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmenin konforunu yaşayacak. Dragon Bonus Business’in, özellikle Çin’le ticaret yapan KOBİ’ler ve ticari amaçlı seyahat eden iş insanları için, gerek harcamalarında, gerekse sigorta ve concierge hizmetleri açısından hayatlarına değer katacak önemli bir enstrüman olacağı inancındayız.” dedi.

İşbirliği kapsamında konuşan UnionPay International OrtaDoğu Genel Müdürü Han Wang ise “Pazarda lider olan Garanti Bankası’yla birlikte Türkiye’deki kredi kartı sahiplerine yeni ödeme alternatifleri sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Müşteriler, UnionPay’in 171 ülkede sağladığı güvenli, pratik ve ayrıcalıklı ödeme hizmetinin yanında, birçok ülkede en beğenilen markalarda sağladığı sayısız indirim ve imkânlardan yararlanacak. Garanti Bankası ile işbirliğimizi gelecekte daha geniş boyutlara taşımak istiyoruz” dedi.

Dragon Bonus Business’e sahip olmak isteyen şahıs firmaları DRAGON yazıp 3340’a SMS göndererek, tüzel firmalar ise Garanti şubelerini ziyaret ederek başvuru yapabiliyorlar.

Ayrıntılı bilgi için: www.garantiticarikartlar.com