Garanti’den Ramazan ayı boyunca Esnaf ve KOBİ’lere özel kredi fırsatı…

Garanti Bankası, Ramazan ayı boyunca, esnaf ve KOBİ müşterilerinin artan ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmesi amacıyla, cazip faiz ve uygun ödeme planlarıyla ticari taksitli kredi kampanyası başlattı. “Esnaf ve KOBİ’lerin Garantisi” sloganıyla, esnaf ve KOBİ müşterilerinin her zaman yanında olan Garanti Bankası, şubeye gitmeye ihtiyaç duymadan, Garanti Cep ve Garanti İnternet üzerinden cazip faiz ve uzun vade avantajları ile KOBİ’lerin finansal ihtiyaçlarına Ramazan ayında da cevap veriyor. 

Esnaf ve KOBİ’ler, 30 Haziran 2017 tarihine kadar, Garanti Bankası şubeleri, Garanti İnternet ve Garanti Cep üzerinden 48 aya varan vadelerle kredi başvurusunda bulanabiliyor. Garanti İnternet ve Garanti Cep üzerinden yaptığı kredi başvurusu onaylanan ve banka sisteminde kimlik ve sözleşme bilgileri bulunan müşteriler, işlemlerini şubeye gitmeden tamamlayarak hesabına aktarılan kredisini kullanabiliyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye garanti.com.tr ve 444 56 24'ten ulaşılabiliyor. 

Ramazan ayına özel kredi kampanyası hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, “Esnaf ve KOBİ’lerin Garantisi olarak, hedefimiz her şartta esnafımızın ve KOBİ’lerimizin yanında olmak, ihtiyaç duydukları her türlü hizmeti, en hızlı ve kolay yoldan kendilerine sunabilmek… Ramazan ayında nispeten yavaşlayan ticari aktiviteyi de dikkate alarak, müşterilerimiz için yeni bir kampanya hazırladık. Esnaf ve KOBİ’lerimiz, bu dönemde ortaya çıkan finansal ihtiyaçlarını, şubede hiç vakit kaybetmeden, Garanti Cep veya Garanti İnternet üzerinden başvurarak, çok uygun faiz ve ödeme planlarıyla kolaylıkla karşılayabilecek. Hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle, ekonomimizin belkemiği KOBİ’lerin ve esnafımızın tercih edeceği ilk banka olmak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.