“Garantili İşler” görev başında!

Garanti Bankası, üye işyerlerine etkin hizmet sunmak ve faaliyet gösterdikleri sektörde fark yaratmalarını sağlamak amacıyla, Garantili İşler web platformunu hizmete sundu. Üye işyeri KOBİ’ler, platform sayesinde işlemlerini takip edip, satışlarını etkin bir şekilde yönetebiliyor. Bonus üye işyerleri, platform kapsamında mevcut müşteri ilişkilerini güçlendirip, ciro artışına destek olacak kampanya özelliğinden yararlanarak kendilerine özel esnek Bonus kampanyaları düzenleyebiliyor. Üstelik bu kampanyaları müşterilerine platform üzerinden kendileri duyurabiliyor. Bunun yanında gerek sektör gerekse işyeri özelinde faydalanabildiği raporlama hizmetiyle kendi sektörlerinde fark yaratma imkanına sahip oluyor. Ayrıca POS ile ilgili ihtiyaçlarına yönelik taleplerini, ürün ve hizmet başvurusunu kolayca gerçekleştiriyor. Müşteriler www.garantiliisler.com.tr adresinden platforma giriş sağlayabiliyor. 

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, “KOBİ’lerin dijitalleşmesini çok önemsiyor, konuya geniş bir çerçeveden bakarak ürün ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. KOBİ’leri dijital kanalları kullanmaya teşvik ederek hem zaman kazanmalarını hem de iş yapış şekillerini kolaylaştırmalarını sağlıyoruz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz ‘Garantili İşler’ web platformumuz ile kendi finansal akışlarının yanı sıra müşterilerini, içinde bulundukları sektörü ve rakiplerini yakından takip etme imkânı sunuyoruz. ‘Garantili İşler’ KOBİ müşterilerimizin dijitalleşmesine destek olurken POS cihazıyla yapılan işlemlerin kontrolü ve takibi, müşterilerle ilgili süreçlerin daha verimli yönetilmesi, daha fazla sayıda müşteriye ulaşma imkanı ve zamanın daha etkin kullanımı gibi ayrıcalıklar sağlıyor.  KOBİ’ler için hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üreterek sürdürülebilirliklerine katkı sağlayan çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.   

Garanti Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu ise “Ödeme sistemleri dünyasında BonusFlaş ile başladığımız dijitalleşme yolculuğuna, KOBİ işyerlerimize özel Garantili İşler web platformuyla devam ediyoruz. Bu platform sayesinde Bonus üyesi işyerlerimiz, kendi belirleyecekleri oranda Bonus veya indirim kampanyaları düzenleyebilecek ve müşterilerine özel doğum günü kampanyaları oluşturarak fark yaratabilecek. Bunun yanı sıra platformda yer alan farklı raporlama araçları sayesinde, cirolarındaki değişimi takip edebilecek ve müşterilerinin alışveriş alışkanlıklarını izleyebilecekler. Kampanya ve raporlama hizmetine ek olarak, platform üzerinden talepte bulunarak işyeriyle ilgili yardım almaları da mümkün olabilecek.” şeklinde konuştu.