GarantiOne, MMA “Smarties Awards”tan 5 ödül kazandı.

Garanti Bankası, 18-25 yaş arasındaki müşterilerine özel hazırladığı bankacılık uygulaması GarantiOne’la, “Mobile Marketing Association” (MMA) tarafından düzenlenen Smarties Ödülleri kapsamında 5 kategoride ödül aldı. Garanti One, EMEA bölgesinde “Ürün/Hizmet Lansmanı Marka Bilinirliği” kategorisinde Altın, “Programa Bağlı Arayüz” kategorisinde Gümüş, “Mobil Uygulama” kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu. Türkiye çapında ise “Programa Bağlı Arayüz” kategorisinde Altın, “Mobil Uygulama” kategorisinde Gümüş ödüle layık görüldü.

Mobil pazarlama dünyasında yaratıcı ve başarılı markalara verilen Smarties ödülleri hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Mobil bankacılık, bankaların geliştirip sunduğu yenilikçi hizmetlerin birbirini tetiklemesiyle, hızla gelişmeye devam ediyor. Garanti Bankası olarak, büyük veriden yararlandığımız müşteri deneyimini temel alıp, kullanıcı dostu tasarımlarla sürekli yenilediğimiz mobil bankacılık uygulamalarımızı; müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Kullanıcıların hem bankacılık deneyimlerini hem de günlük hayatlarını kolaylaştırmak hedefiyle hizmete sunduğumuz GarantiOne ile Türkiye’nin tek gençlik bankacılığını devreye aldık. GarantiOne’ın 1 yıl gibi kısa sürede MMA gibi uluslararası bir kuruluş tarafından 5 ödüle layık görülmesi bizim için mutluluk ve gurur kaynağı. Müşteri beklentilerini odağımıza alarak mobil bankacılık alanındaki çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” dedi.

50 ülkede 800 üyeyle faaliyet gösteren MMA’nın düzenlediği, 100’den fazla markanın katıldığı Smarties Ödülleri, Pazarlama Stratejileri, Medya Stratejileri ve Teknoloji olmak üzere 3 bölüm altında, 18 kategoride veriliyor.