Okula Dönüş heyecanı Garanti Bankası kredi kartları ile fırsata dönüşüyor!..

Bonus sahipleri okul alışverişlerinden 60 TL bonus kazanırken,  Miles&Smiles kredi kartı kullananlar 2.000 uçuş miliyle ödüllendiriliyor.

Eylül ayı itibarıyla okula dönüş heyecanı başlarken, Garanti Ödeme Sistemleri, kredi kartı müşterileri için yine çok özel ve fırsatlarla dolu kampanyalar hazırladı. Eylül ayı boyunca harcamalarını Garanti Bankası kredi kartlarıyla yapanlar bol bol bonus ve ekstra uçuş mili kazanıyor.

Okula Dönüş Kampanyası kapsamında Bonus sahipleri, 25 Eylül 2017 tarihine kadar, Bonus üyesi işyerlerinden market, giyim, eğitim ve kırtasiye sektörlerinde yapacakları 100 TL ve üzeri ilk iki harcamada 5’er TL, üçüncü ve dördüncüde 10’ar TL, beşinci ve altıncıda 15’er TL olmak üzere toplamda 60 TL bonus kazanıyor. Kart sahipleri kampanyaya ilk harcamalarından önce “KAZAN” yazıp 3340’a SMS atarak veya BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak katılabiliyor.

Miles&Smiles kredi kartı sahipleri ise 24 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; yapacakları her 150 TL ve üzeri market, giyim, eğitim ve kırtasiye alışverişlerinden ekstra 200 mil, toplamda ekstra 2.000 uçuş mili kazanıyor. Kampanyaya katılacak Miles&Smiles üyelerinin de ilk harcamadan önce “OKUL” yazıp 3340’a SMS atması veya BonusFlaş uygulamasındaki “Hemen Katıl” butonunu tıklaması gerekiyor.