Good4Trust.org Kurucusu Dr. Uygar Özesmi pozy.org’un mutluluk haberleri ile Açık Radyo'da!

Sosyal ve ekolojik açıdan sorumlu, adil “üretici”lerle onların ürün ve hizmetlerinden yararlanan “türetici”leri buluşturan Good4Trust.org şimdi de mutlu haber sitesi pozy.org ile bir işbirliği başlattı.

İstanbul ve çevresine, ayrıca internetten bütün Dünya’ya yayın yapan radyo istasyonu Açık Radyo’da, artık pozy.org’un mutluluk süzgecinden geçmiş haberler yer alacak. On yıldır hafta içi her gün saat 18:00’da Good4Trust.org’un kurucusu ve kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi'nin sunduğu Gezegenin Geleceği adlı program, pozy.org’un “mutlu haber süzgecine” düşmüş bir haber ile dinleyicilerle buluşacak. Mutlu çevre haberlerini Dr. Uygar Özesmi’nin sesinden dinlemek ve Pozy hissetmek için kulaklar radyoda olacak! Aynı haberler Good4Trust’ın iyilik akışında da yer alacak.

Gezegenin Geleceği Programı
On yıldır aralıksız devam eden Orkun Aşa’nın derlediği ve Good4Trust.org kurucusu Dr. Uygar Özesmi’nin sunduğu program, Açık Radyo 94.9’da hafta-içi her gün saat 18:00’da. Gezegenin Geleceği bu yıl, Türkiye Tabipler Birliği toplum sağlığına hizmet konusunda Radyo dalında ödüle layık görüldü. Türkiye’den ve dünyadan, iklim, enerji, ekoloji ve çevre haberleri her gün Gezegenin Geleceği programıyla 160 binden fazla kişiye ulaşıyor. Program özellikle, çevre sivil toplum kuruluşlarının haberlerine öncelik veriyor.

Good4Trust
2014 yılında Dr. Uygar Özesmi tarafından kurulan Good4Trust.org geleceğin yaygın yeni ekonomisi olmaya aday. Türetim Ekonomisi olarak tanımlanan, iyilikleri teşvik eden bu sistem, ekolojik ve sosyal açıdan adil üretimi, güvene dayalı alışverişi hedefliyor. Good4Trust.org’ta tüketimi değil, insana ve doğaya dost üreticilerin sunduğu ürün ve hizmetleri kullanarak dönüştürmeyi benimseyen  türeticeler bir araya geliyor, iyiliği odağına alan bir topluluk oluşuyor.

* Good4Trust hakkındaki; türetici ve üretici sayıları, paylaşılan iyilikler gibi en son istatistiklere https://good4trust.org/press adresinden ulaşabilirsiniz.