Good4Trust.org yılbaşı için topyekûn iyilik üreten hediye önerileri sunuyor

 

Sosyal ve ekolojik açıdan sorumlu üreticilerin ürün ve hizmetleriyle, doğal ve etik değerler çerçevesinde adil koşullarda üretilen ürünleri tercih eden “türetici”leri buluşturan Good4Trust.org platformu, yeni yıl için değer odaklı pek çok hediye önerisi sunuyor.

Yeni yıla sayılı günler kala, sevdiklerine tüketim çılgınlığına kapılmadan hediye almak isteyen türetim ekonomisi savunucularının adresi Good4Trust’ın Yılbaşı Çarşısı oldu. Anadolu’nun temiz topraklarında yetişen ve kimyasal maddelerle zehirlenmeyen, doğal bitkilerden elde edilen sertifikalı organik kozmetik ürünlerden tahta oyuncaklara, doğa dostu sebze filelerinden doğal boyalara kadar pek çok ürün sunuluyor.

Good4Trust
2014 yılında Dr. Uygar Özesmi tarafından kurulan Good4Trust.org geleceğin yaygın yeni ekonomisi olmaya aday. Türetim Ekonomisi olarak tanımlanan, iyilikleri teşvik eden bu sistem, ekolojik ve sosyal açıdan adil üretimi, güvene dayalı alışverişi hedefliyor. Good4Trust.org’da tüketimi değil, insana ve doğaya dost üreticilerin sunduğu ürün ve hizmetleri kullanarak dönüştürmeyi benimseyen türeticiler bir araya geliyor, iyiliği odağına alan bir topluluk oluşuyor.