Grand Pera’dan, Kasım’ın ilk haftasına özel program...

Çatısı altında gerçekleşen sinema, tiyatro oyunları ve konserlerle Beyoğlu’nu özlenen kültür-sanat ortamına kavuşturan Grand Pera, Kasım’ın ilk haftasında da, özel bir programla sanatseverleri ağırlamaya devam ediyor. Emek Sanat ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen programda, sevilen tiyatro oyunları ve etkinlikler, sanat tutkunlarını keyifli bir hafta için Grand Pera’ya davet ediyor.

Sekshop (3 Kasım 2017, Cuma)

Grand Pera, Kasım ayının ilk haftasına kahkaha dolu bir oyunla başlıyor. 3 Kasım Cuma günü saat 20:30’da gerçekleşecek Sekshop isimli tiyatro oyunu 3 ev kadınının eğlenceli anlarını yansıtacak. Etkinliğin biletleri Biletix’ten alınabilecek.

http://www.biletix.com/etkinlik/U9O01/TURKIYE/tr

Kahraman Kurtarıcı Haydi (4 Kasım 2017, Cumartesi)

Yalvaç Ural’ın yazdığı, Kerem Alışık’ın süpervizörlüğünü, Yiğit Pakmen’in yönetmenliğini yaptığı Kahraman Kurtarıcı Haydi oyunu 4 Kasım Cumartesi 12:00’de ücretsiz olarak Grand Pera Tiyatro Sahnesi’nde minik sanatseverlerle buluşacak.

Rezervasyon için: 0212 244 82 81

Yaşamda Varolmak Üstün Dökmen ve Antik Tiyatro (4 Kasım 2017, Cumartesi)

Grand Pera, 4 Kasım Cumartesi günü saat 20:00’de Prof. Dr. Üstün Dökmen’i ağırlayacak. Yıllarca, “Küçük Şeyler” programıyla televizyon ekranlarından sevenlerine ulaşan Prof. Dr. Dökmen, televizyon programı ile aynı konseptte gerçekleşecek etkinlikle uzun sürenin ardından ilk kez Grand Pera’da sahne alacak.

https://www.biletiva.com/event/G5011

Kadın Aklı Erkek Aklı (5 Kasım 2017, Pazar)

Savaş Özdural’ın yönettiği tiyatro oyunu Kadın Aklı Erkek Aklı, 5 Kasım Pazar günü saat 20:30’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde olacak. Saba Tümer, Yosi Mizrahi, Aysun Metiner, Fatih Gülnar, Pelin Turancı ve Savaş Özdural gibi isimlerin bir araya geldiği oyun izleyenlere  keyifli anlar yaşatacak. Etkinliğin biletleri Biletix’ten alınabilecek.

http://www.biletix.com/etkinlik/U6721/TURKIYE/tr