Kasım ayı Grand Pera’da tüm hızıyla devam ediyor...

Birbirinden farklı ve seçkin etkinlikleriyle Beyoğlu’nu özlenen kültür-sanat ortamına kavuşturan Grand Pera, 13 Kasım haftasında da yepyeni etkinliklerle sanatseverleri ağırlamaya devam ediyor. Emek Sanat ve Kültür Vakfı tarafından her yaştan sanat tutkununa keyifli bir hafta vaat eden programında İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu konseri ve Kahraman Kurtarıcı Haydi tiyatro oyunu yer alıyor.

İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu (17 Kasım 2017, Cuma)

Kurulduğu 2008 yılından itibaren Türk Müziğini, geleneksel icra tarzına ve kurallarına bağlı kalarak devam ettiren İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma Ve Uygulama Topluluğu, Emek Sahnesi’nde sevenleriyle 17 Kasım Cuma saat 20.00’da bir araya gelecek. Sanat yönetmenliğini Murat Salim Tokaç’ın üstlendiği toplulukta yer alan 8 solist ve 12 saz sanatkârı gecede, Dede Efendi'nin ferahfeza makamındaki klasik takımı ve hicazkar makamında köçekçeler icra edecekler.

Kahraman Kurtarıcı Haydi (18 Kasım 2017, Cumartesi)

Yalvaç Ural’ın yazdığı, Kerem Alışık’ın süpervizörlüğünü, Yiğit Pakmen’in yönetmenliğini yaptığı Kahraman Kurtarıcı Haydi oyunu 18 Kasım Cumartesi saat 12:00’de ücretsiz olarak Grand Pera Tiyatro Sahnesi’nde minik sanatseverlerle buluşacak.

Rezervasyon için: 0212 244 82 81

Grand Pera’ bu hafta…

17 Kasım Cuma

İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu

Grand Pera Emek Sahnesi

20:00

18 Kasım Cumartesi

Kahraman Kurtarıcı Haydi

Grand Pera

Tiyatro Salonu

12:00