Kerem Görsev Trio’dan Grand Pera’da caz dolu bir gece…

Grand Pera,  geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin önde gelen caz üçlüsü Kerem Görsev Trio’ya ev sahipliği yapacak. 14 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:30’da Emek Sahnesi’nde gerçekleştirilecek konserde, Kerem Görsev’e kontrbasta Kağan Yıldız, davulda ise Ferit Odman eşlik edecek.

Gecede sadece kendi bestelerinden oluşan bir repartuvarla sahne almaya hazırlanan Kerem Görsev Trio, her zamanki gibi yüksek enerjili performansıyla Emek Sahnesi’nin muhteşem akustik ortamında müzikseverlere caz dolu bir akşam yaşatacak.

 

Konser biletleri Biletix ve Etkinlik Gişe’sinde…


Kerem Görsev

Ülkemizde caz müziğinin geniş bir dinleyici topluluğuna ulaşmasını sağlayan Kerem Görsev, son albümü 4 Days’i Şubat ayında yayınladı. Kerem Görsev, trio için düzenlediği bestelerinden filarmoni orkestrası aranjmanlarına kadar akustik caz müziğinin farklı formatlarını dinleyenleriyle paylaşıyor. Pescera, Vilnius, Umbria, Bishkek Jazz ve Marciac Jazz festivali gibi prestijli etkinliklerde sahne alan Kerem Görsev Trio, Mezzo TV’de gerçekleştirdiği performansla ise uluslararası eleştirmenler tarafından beğeniyle karşılandı.

 

Grand Pera Hakkında

Beyoğlu’nda, İstiklal Caddesi’nin kalbinde yer alan Grand Pera; kültür, sanat, eğlence, moda ve gastronominin hizmetine sunulan yeni nesil bir yaşam merkezi. Grand Pera, tarihi Cercle d’Orient binası, 1.250 m2’lik fuaye alanına sahip 600 kişilik Emek Sineması, toplam 800 kişilik 8 sinema salonu ve 1.400 kişiye ulaşan seyirci kapasitesiyle, İstanbul ve Türkiye’nin cazibe merkezlerinden biri olmayı hedefliyor. Grand Pera’da, Türkiye’de ilk defa açılacak Madame Tussauds Müzesi’nin yanı sıra; zengin etkinlik programıyla sanatın her dalına hizmet verip ulusal ve uluslararası gösterilere ev sahipliği yapacak 150 kişilik teleskopik oturma düzenine sahip tiyatro salonu yer alıyor. Pasaj anlayışıyla hayata geçirilen Grand Pera, çağdaş ve uluslararası standartlar ekseninde, Beyoğlu ruhunu yeniden canlandırmayı amaçlıyor.

 

www.grandpera.com

www.facebook.com/GrandPera

www.instagram.com/Grandpera

 

 

Bilgi İçin: A&B İletişim – 0212 233 22 38 – grandpera@ab-pr.com