Logitech, “2016 Good Design Awards”tan 15 ödülle döndü.

Ürünleriyle üst üste 6 yıldır GOOD DESIGN™ ödülünü alan Logitech, "2016 GOOD DESIGN™ Award” kapsamında 15 ödüle birden layık görüldü. Akıllı cihaz kumandası Logitech Harmony Elite, ev güvenlik kamerası Logitech Circle, iPad standı Logitech BASE, klavyeli iPad kılıfı Logitech CREATE Backlit Keyboard Case, oyun mouse’u Logitech G900 Chaos Spectrum, oyun klavyesi Logitech G810 Orion Spectrum, oyun konsolu Logitech G29 Driving Force, renkli mouse serisi Logitech Party Collection, kablosuz mouse Logitech MX Anywhere 2, video konferans sistemi Logitech Group, kablosuz hoparlörler UE ROLL ve UE BOOM 2, kablosuz kulaklık Jaybird Freedom ürünleriyle birinciliği elde eden Logitech; ürün paketleme vemarka kimliği çalışmalarıyla da ödüle layık görüldü.

Her yıl dünyanın dört bir köşesinde üretilen yenilikçi endüstriyel ürünlerin ve grafik tasarımların ödüllendirildiği yarışma hakkında bilgi veren Logitech Tasarım Müdürü Alastair Curtis, “Logitech olarak önceliğimiz, insanların ihtiyaçlarına cevap veren, iyi tasarımlı ve akıllı çözümler üretmek. Ekiplerimiz, ister bir ürün isterse paketleme olsun, tasarımı üretimin tüm aşamalarına taşıyor, işin her evresinde öncelikle tasarıma odaklanıyor. Özenle yürüttüğümüz çalışmaların, Good Desgin gibi prestijli bir yarışmada 6 yıldan bu yana ödüle layık görülmesinden ise heyecan duyuyoruz." dedi

Good Design Ödülleri, “Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi” ile “Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi”nin işbirliğiyle düzenleniyor. 

Logitech Hakkında
Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 30 yıl önce, bilgisayarlar üzerinden insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select  Market’da (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; www.logitech.com, http://blog.logitech.com/, @Logitech ya da @LogitechTurkiye üzerinden ulaşılabiliyor.