Logitech, 2018’de 10 GOOD DESIGN ödülü kazandı

Logitech, 2018 yılında en saygın küresel ödül programlarından biri olan GOOD DESIGN Ödülleri’nde 4 farklı markasıyla birlikte 10 ödül kazanarak, saygın ödül programı tarafından 8 yıldır üst üste tanındığını duyurdu.

2018’de ödül kazanan Logitech ürünleri:

 

GOOD DESIGN Ödülleri’ne layık görülmenin bir onur olduğunu belirten Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Logitech, Ultimate Ears, Jaybird ve Logitech G gibi markaların tasarımını onurlandıran bu ödüller, tüm markalarımızda yeniliğe gösterdiğimiz önemin bir kanıtıdır. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına odaklanarak ve yarattığımız her şeyin merkezinde tasarımları tutarak, benzersiz ve ilgi alanlarına göre uyarlanabilir deneyimlerle gerçekten özel bir şey yaratmaya çalışabiliriz.

Mükemmeliyetçi ve yenilikçi tasarımlar için en saygın küresel ödül programlarından biri olan GOOD DESIGN Awards, kuruluşundan bu yana yedi yılı aşkın süredir hem tasarım hem de imalat sektöründeki liderleri onurlandırıyor. Organizasyon, her yıl  en yenilikçi endüstriyel, ürün ve grafik tasarımları vurguluyor. Ödüller, Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Çalışmalar Merkezi ile işbirliği içinde Chicago Athenaeum Mimari ve Tasarım Müzesi tarafından veriliyor.

 

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar aracılığıyla insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones, ASTRO Gaming ve Logitech G bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri SIX Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; http://www.logitech.com, http://blog.logitech.com/, Facebook ya da Twitter adresleri üzerinden ulaşılabiliyor.

 

Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir. Logitech ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, logitech.com adresini ziyaret edin.