Logitech ailesinden teknolojik yılbaşı hediyeleri!

Logitech, yılbaşında farklı bir hediye vererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere, teknolojik alternatifler sunuyor. İlhamını ilginç tasarımlardan ve hayal dünyasından alan 2017 Doodle Collection kablosuz mouse serisiyle, yılbaşı hediyeleri renkleniyor. Kablosuz hoparlörleriyle beğeni toplayan Ultimate Ears, yılbaşını arkadaşlarıyla birlikte parti yaparak geçirmek isteyenlere WONDERBOOM kablosuz hoparlörleri öneriyor. Jaybird’ün kulak içi kulaklarından Freedom 2, yeni yılda yenilenerek spora başlayacaklara mükemmel bir hediye alternatifi oluyor.

2017 Doodle Collection serisi herkesin içindeki çocuğu ortaya çıkarıyor.

Logitech, 2017 Doodle Collection kablosuz mouse serisiyle, bilgisayar kullanıcılarını çocukluk günlerine geri götürüyor. Genç ruhlu, yaratıcı ve spontane kişiliklere hitap eden seride; yüzen robot kafasından kaykay kullanan hamburgere, basketbol oynayan ayakkabıdan süpürgeli kediye ve konuşan dondurmaya kadar pek çok sevimli karakter yer alıyor.

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı:
Doodle Collection: 69 TL

Ultimate Ears ailesinin en yeni üyesi: WONDERBOOM

Kablosuz, taşınabilir ve su geçirmez özelliğe sahip Ultimate Ears WONDERBOOM, küçük boyutu, kesintisiz ve mükemmel ses kalitesiyle müzik tutkunlarının yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor. Müziği 360 derecelik açıyla yayan, kristal berraklığında yüksek sese sahip WONDERBOOM; gri, siyah, kırmızı, mavi, pembe ve leylak renkleriyle satışa sunuluyor.

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı:
Wonderboom: 499 TL

Yeni yılda koşmaya hazırlananların kulaklığı: Freedom 2

Jaybird kulak içi kulaklıkları, müziğin yalnızca iç mekânlarda değil, dışarıdaki her türlü aktivitede de yanında olmasını isteyenlere hitap ediyor. Kulaklık askılarındaki ayarlanabilir klipsleri bir araya getiren Speedfit teknolojisiyle yenilenen Freedom 2, kulaklara kolayca oturabilen formuyla, kullanım kolaylığı ve konfor sunuyor. Sporculardan alınan geri bildirimlerle tasarlanan ürünler, güçlü sesi, su geçirmezlik, tere karşı dayanıklılık ve uzun şarj süresiyle koşuculara ve tüm dış mekan aktivitelerine uyum sağlıyor.

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı:
Freedom 2: 599 TL