Logitech, Circle 2 Kablolu Ev Güvenlik Kameralarında Apple® HomeKit™ Uyumluluğunu Duyurdu

Logitech, Circle 2 Kablolu Ev Güvenlik Kamerası’nın artık Apple HomeKit ile uyumlu çalışacağını duyurdu. Apple Home uygulaması sayesinde iPhone®, iPad® ve Apple Watch®  üzerinden ev anlık olarak izlenebiliyor, kilit ekranında bildirimler görülebiliyor. Kamera tarafından evde bir hareket fark edildiğinde HomeKit ışıkların yanmasını sağlıyor ayrıca istenmeyen ziyaretçileri uzak tutmak için bildirim ayarlamaları yapılabiliyor. Siri komutlarıyla uygulama üzerinden kolayca yönetilebilen kamera, Circle 2 Companion iOS uygulaması, Logi Circle kullanılarak günlük bilgilendirme gibi gelişmiş özellikler sunuyor.

Logitech’in Yeni Girişimler Müdürü Vincent Borel,“HomeKit, Circle 2’nin kurulum ve kullanım kolaylığıyla güzel uyum sağlıyor. Circle 2’nin bir yandan özelliklerini artırırken kameranızı güvenli ve kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlayacak deneyimler üretmeye odaklandık. İster başka bir odadan çocuklarınızın ne yaptığını iPad’inizle kontrol edin, ister evde değilken iPhone’nuzla evi görüntülerek güvende hissedin… HomeKit, Circle 2’nin siz ve aileniz için daha akıllı çalışmasını sağlıyor.’’ dedi.

 

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar üzerinden insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Jaybird, Logitech G and Ultimate Ears da bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select  Market’da (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; www.logitech.com, http://blog.logitech.com, @Logitech ya da @LogitechTurkiye üzerinden ulaşılabiliyor.