Logitech, daha etkili sunumlar için yeni ürün ve güncellemesini duyurdu

Spotlight’ın yeni yazılım güncellemeleri ve yeni çıkan R500 Laser Presentation Remote, daha kolay ve etkili sunumlara imkân tanıyor!

Logitech, uzaktan kumanda kategorisindeki Spotlight için yazılım güncellemelerini ve daha iyi sunumlar için tasarladığı Logitech R500 Laser Presentation Remote’u duyurdu. Spotlight sunum kumandasına gelen yazılım güncellemesi, pazara ilk sunulduğunda olduğu gibi sunum kontrollerinde yine standartları belirliyor. Ekran içeriğini ilgi çekici ve güçlü bir şekilde vurgulayan ve büyüten ürün, sunumdaki odak noktaların altının daha iyi çizilebilmesini sağlıyor. Logitech, Spotlight için yayınladığı yazılım güncellemeleri ve yeni ürünü R500 Laser Presentation Remote sayesinde, profesyonellerin daha iyi sunum yapabilmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Premium Spotlight uzaktan kumanda, TV/LED ekranlarında, çevrimiçi web toplantılarında, çoklu ekran kurulumlarında ve geleneksel projektörlerle birlikte kullanılabiliyor. Logitech Presentation Software ile kolaylıkla eşleşen kumandanın son yazılım güncellemesiyle, ekrandaki açıklamalar istenilen yere taşınıp bırakılabiliyor ve zamanlayıcı sayesinde belirli zaman aralıklarında titreşim uyarıları alınabilecek şekilde ayarlanabiliyor.

Yeni Logitech R500 Laser Presentation Remote, projektör ekranı, flip chart veya 3D modelleriyle fiziksel tip sunumlar için ideal olmasıyla öne çıkıyor. 20 metreye kadar uzaklıktan sorunsuzca kullanılan ürünün içerisinde, kolay kullanımlı bir lazer işaretçi de bulunuyor. Bilgisayara USB alıcısı veya Bluetooth ile bağlanan R500, Windows, Mac OS, iOS ve Android ile uyumlu çalışabiliyor. Avuç içine tam olarak oturan yuvarlatılmış tasarıma sahip ürün, yumuşak lastik yüzey ve dokulu düğmelerle tüm el boyutları için rahat ve güvenli bir tutuş sağlıyor.

Daha etkili sunuşlar için Spotlight'ta ve sunum kategorisinde yenilik yapmaya devam ettiklerini belirten Logitech Küresel Portföy ve Marka Yöneticisi Anatoliy Polyanker, “Mükemmel sunumlar gerçekleştirmeye olanak sağlayan Spotlight uzaktan kumandamıza gelen son güncelleme, kullanıcıların beklentilerini içeren önemli kişiselleştirme özelliklerini de beraberinde getiriyor.” dedi.

Spotlight için Logitech Presentation Software güncellemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar üzerinden insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G ve ASTRO Gaming bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; www.logitech.com, http://blog.logitech.com, @Logitech ya da @LogitechTurkiye üzerinden ulaşılabiliyor. Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir.