Logitech G’den, günlük yaşam için tasarlanan gelişmiş oyun kulaklığı…

Ürünleriyle oyun deneyimine değer katan Logitech G, Logitech® G433 7.1 Gaming Headset ve Logitech® G233 Prodigy Gaming Headset olmak üzere yeni oyun kulaklıklarını piyasaya sundu. Logitech G433 ve G233 oyun kulaklıkları, hafif ve ergonomik tasarımıyla yüksek ses performansı sağlıyor. Gelişmiş oyun teknolojisine ve modaya uygun tasarıma sahip kulaklıklar, patent bekleyen Pro-G™ ses sürücüleriyle en küçük seslerin bile duyulmasını sağlayarak, oyuncunun başarısını ileri bir seviyeye taşıyor.

“Benim gibi çok oyun oynuyorsanız, iyi bir kulaklığa sahip olmanın kritik önemde olduğunu biliyorsunuzdur.” diyen Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai, “Eğer oyun oynamak kadar müziği de seviyorsanız, iyi bir kulaklık seçmeniz gerekir. Logitech G433 ve G233 kulaklıklarıyla, müzik ve oyun dünyasının en iyisine sahip olma şansınız var. Bu kulaklıklar güzel tasarımıyla, sadece oyun oturumlarında veya evinizde değil, dışarıda da keyifle kullanabileceğiniz bir aksesuvar olacak.’’ diye ekliyor.

Logitech G433 ve G233’nin Pro-G™ ses sürücüleri, ince ve kalın sesleri en az bozulma olacak şekilde kulağa aktarıyor. Logitech G433 ayrıca, orijinaline yakın ses kalitesi için DTS Headphone:X® 7.1 sistemini kullanıyor. Bu teknolojiyle oyunun içindeki çevresel sesleri ve oyuncuların asıl isteği olan uzaktaki sesleri (yaklaşan düşman sesleri) de duymak mümkün oluyor.

Logitech G433 ve Logitech G233 oyun kulaklıkları, Haziran 2017 itibarıyla G433 129 € ve G233 89,99 € tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunuluyor.

Logitech G Hakkında

Logitech G, Logitech International'ın markası olan, PC ve Konsol oyun ekipmanları alanında dünya lideridir.

Logitech G, yenilikçi tasarım, gelişmiş teknolojiler ve oyun oynamak için derin bir tutkuyla mümkün olan en üst düzey klavye, mouse, kulaklık, mousepad ve uçuş simülasyon ürünleriyle, her seviyedeki oyuncuya hizmet veriyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select  Market’da (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech G’ye; www.logitechG.com, http://blog.logitech.com/, @LogitechG ya da @LogitechG.TR üzerinden ulaşılabiliyor.