Logitech güvenlik kamerası Circle 2 artık metal yüzeylere kolayca takılabiliyor!

Logitech, ev içinde ve dışında kullanım imkânı sunan güvenlik kamerası Circle 2’nin her yere kolayca kurulabilmesini sağlayan yeni montaj aksesuvarı Magnetic Mount’u duyurdu. Magnetic Mount sayesinde kablolu ya da kablosuz Circle 2, yağmur olukları, metal kapı çerçeveleri, çelik direkler ve aydınlatma armatürleri gibi manyetik yüzeylere kolayca takılabiliyor. Magnetic Mount’la gelen opsiyonel bir metal plaka ve yarı kalıcı bir yapışkanla birlikte, herhangi bir zemin montaj için uygun için manyetik bir yüzeye hızlıca dönüştürebiliyor. Hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilen ürün, montaj için herhangi bir vida veya alete ihtiyaç duymamasıyla göze çarpıyor.

Circle 2

Kablolu ve kablosuz iki seçeneği bulunan kamera, olumsuz hava koşullarına dayanıklı olarak geliştirildi. -20 derece soğukta veya 50 derece sıcakta bile sorunsuz kullanılabilen ürün, kapıya, prize, duvara, cama, arzu edilen her yere yerleştirilebiliyor. Şarj edilebilir yedek pil seçeneğiyle uzun süre kesintisiz kullanılabilen Circle 2’ye, IOS ve Android akıllı cihazlar ve internet üzerinden de anlık olarak erişilebiliyor. Evde olup biteni canlı ve HD kalitesinde görüntülemeye imkân tanıyan kamera, iki yönlü konuşma ve dinleme özelliği, 180 derece yüksek açılı lensi ve gece görüşü özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar üzerinden insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G ve ASTRO Gaming bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; www.logitech.com, http://blog.logitech.com, @Logitech ya da @LogitechTurkiye üzerinden ulaşılabiliyor. Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir.