Logitech, Hepsiburada.com’da “Efsane Cuma” kampanyaları sunuyor!

 Logitech, Efsane Cuma kapsamında teknoloji severlere harika bir fırsat sunuyor. 23 Kasım Cuma günü Hepsiburada.com’daki Logitech ve Logitech G ürün ailelerinden alışveriş yapan herkes, “Efsane Cuma”  kampanyası kapsamında 20’den fazla Logitech ürününde harika indirimlerden yararlanabiliyor.

Diğer yandan Logitech’in alt markalarından Ultimate Ears, müzikseverlere “Efsane Cuma” kapsamında çok sevilen bluetooth hoparlör serilerinde kaçırılmayacak indirimler sunuyor. Kampanya kapsamında 23 Kasım Cuma günü Hepsiburada.com’daki Ultimate Ears ürünlerinden alışveriş yapan herkesi harika fiyat fırsatları bekliyor.

 

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar aracılığıyla insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones, Logitech G ve ASTRO Gaming bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri SIX Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; http://www.logitech.com, http://blog.logitech.com/, Facebook ya da Twitter adresleri üzerinden ulaşılabiliyor.

 

Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir. Logitech ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, logitech.com adresini ziyaret edin.