Logitech, klavye deneyimini yeniden şekillendiren CRAFT’ı tanıttı

Logitech, yaratıcılık sürecinde rahatlık, verimlilik ve üstün kontrol sağlayan Yaratıcı İşlem Kadranı (Creative Input Dial) özellikli ilk klavyesi CRAFT’ı tanıttı. Eşsiz tasarımıyla CRAFT, Crown isimli akıllı alüminyum tuşla bilgisayar uygulamalarına kolay ulaşım ve kullanım rahatlığı sunuyor. Dokunarak, basarak veya çevirerek kullanılan tuşla, Adobe Photoshop programında görüntü parlaklığı, kontrast ve yoğunluğu gibi ayarlamalar kolayca yapılabiliyor, Microsoft Excel’de şemalar yaratılıp, düzenlenebiliyor veya Microsoft Word gibi uygulamalarda yazı tipi boyutu küçültüp/büyütülebiliyor. Crown aynı zamanda programlar arasında gezinmek veya sesi ayarlamak için de kullanılabiliyor.

Logitech Klavye Portföy ve Ürün Başkanı Art O’Gnimh “Yeni amiral gemimiz Logitech CRAFT, Photoshop uygulamasıyla çalışmalar hazırlayan, sık sık Powerpoint slaytları oluşturan daha verimli ve rahat çalışmak isteyen herkes için tasarlandı. Yaratıcı İşlem Kadranı ihtiyaç duyduğunuz anda istediğiniz araçlara hızlıca ulaşmanızı sağlayarak işinizi kolaylaştıyor ve içinizdeki yaratıcı yönü ortaya çıkarıyor.” dedi.

Elleri algılayan ve oda şartlarına uyum sağlayan akıllı ışıklandırma ve arkadan aydınlatmaya sahip CRAFT, OptionsTM, Adobe Photoshop® CC, Illustrator® CC, Premiere® Pro CC, InDesign CC and Microsoft PowerPoint®, Excel® ve Word® ile uyumlu çalışıyor.

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar üzerinden insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Jaybird, Logitech G and Ultimate Ears da bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select  Market’da (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; www.logitech.com, http://blog.logitech.com/, @Logitech ya da @LogitechTurkiye üzerinden ulaşılabiliyor.