Logitech MeetUp ve CRAFT, Fast Company’nin “Tasarımla Gelen İnovasyon 2018” ödülüne layık görüldü

Geçen Şubat ayında Fast Company’nin “Tasarımda En Yenilikçi 10 Şirket” listesine girmeye hak kazanan Logitech, bu yıl ürün tasarımına verdiği önem nedeniyle MeetUp ve CRAFT özelinde ikinci kez ödüllendirildi. Logitech MeetUp ayrıca, AV Awards 2018’de “Yılın Video Konferans Ürünü” seçilerek başarısını bir kez daha kanıtladı. Tasarımla Gelen İnovasyon 2018” ödülü, tasarım, iş ve inovasyonun kesişiminde bulunan yaratıcı çalışmaları onurlandırmak için önemli bir ödül olarak göze çarpıyor. Hepsi bir arada konferans sistemi Logitech MeetUp, “Workplace” kategorisi kapsamında ödül alırken, “Product” kategorisinde ise yaratıcı tuş takımına sahip gelişmiş klavye CRAFT ödüllendirildi.

Logitech MeetUp ve CRAFT, Fast Company’nin, moda, mimari, grafik tasarım/veri görselleştirme, sosyal yarar, kullanıcı deneyimi gibi 397 kriteri arasından, 16 şirket kategorisindeki 2.800'den fazla başvuru içinden seçildi.

 

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar aracılığıyla insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones, Logitech G ve ASTRO Gaming bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri SIX Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; http://www.logitech.com, http://blog.logitech.com/, Facebook ya da Twitter adresleri üzerinden ulaşılabiliyor.

 

Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir. Logitech ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, logitech.com adresini ziyaret edin.