Logitech, üstün ses kalitesine sahip kablosuz hoparlör MX Sound’u tanıttı

Logitech, zarif ve sade tasarımına karşın sunduğu üstün ses kalitesiyle dikkat çeken kablosuz hoparlör MX Sound’u tanıttı. İleri teknolojisi sayesinde, 24 Watt gücünde, boyutuna göre güçlü bir ses çıkışı sunan MX Sound, ideal bas seviyesiyle sanatçıların istediği ses kalitesine ulaşıyor. Hareket sensörü, arkadan aydınlatması ve dokunmatik kontrolleri ile ses ayarını ve Bluetooth cihazlara bağlanmayı kolaylaştıran MX Sound, 20 dakika boyunca kullanılmadığında devreye giren bekleme moduyla, güç tasarrufuna da yardımcı oluyor. Kablosuz hoparlör, gümüş halkaları ve üst kalite kumaş kılıfıyla kulağa olduğu kadar göze de hitap ediyor.

Logitech Ses Portföy Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Philippe Depallens, “MX Sound, bilgisayardan, akıllı telefondan veya tabletten bağlanıldığında inanılmaz bir ses kalitesi sunarak üstün bir deneyim yaşatıyor. Bu sıradışı hoparlör, Logitech CRAFT Klavye, Logitech Spotlight Sunum Kumandası ve Logitech MX Master 2S gibi üst düzey ürünlerimizle uyumlu olacak şekilde tasarlandı.” dedi.

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar üzerinden insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Jaybird, Logitech G and Ultimate Ears da bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select  Market’da (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; www.logitech.com, http://blog.logitech.com/, @Logitech ya da @LogitechTurkiye üzerinden ulaşılabiliyor.