Logosphere 2017 için geri sayım başladı!

Yazılım sektörünün lider firmalarından Logo Yazılım tarafından bu yıl 6.sı düzenlenecek Bilgi ve Teknoloji Platformu Logosphere 2017, 26 Ekim Perşembe günü, Wydham Grand İstanbul Levent’te gerçekleştirilecek. “Geleceği Birlikte Yazıyoruz” temalı etkinliğin açılış panelinde; girişimci ve fütürist Alphan Manas, gazeteci ve ekonomi yorumcusu Emin Çapa, Logo Yazılım CEO’su M. Buğra Koyuncu, bilişim teknolojilerindeki yenilikleri ve Türkiye’nin geleceğine etkilerini tartışacak.

Logo platformunda geliştirilen çözümlerin, Logo iş ortaklarının deneyimlerinin ve farklı sektörlerden birçok firmanın başarı hikâyelerinin paylaşılacağı Logosphere, geleceğin teknoloji dünyasının nasıl şekilleneceği hakkında katılımcılara ilham verecek. Oturumlarda; dijital dönüşüm, kurumsal kaynak planlaması (ERP), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), perakende, insan kaynakları, tedarik zinciri yönetimi, mobil satış, iş akış yönetimi ve iş analitiği çözümleri konuşulacak.

Dijitalleşen dünyaya ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak isteyen yöneticilere, BT alanında çalışan akademisyenlere, öğrencilere ve farklı mesleklerden katılımcılara açık olan etkinlikle ilgili ayrıntılara, www.logosphere.com.tr adresinden ve Logo’nun sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

 

Logo Hakkında: Mühendislik ve proje yönetimi uygulamaları geliştirmek üzere 1984 yılında sektöre giren Logo, bugün Türkiye’nin en büyük kurumsal yazılım üreticilerinden biridir. Kendini “Verimlilik Şirketi” olarak tanımlayan Logo, işletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, süreçlerini uluslararası standartlar doğrultusunda yöneterek verimlilik ve kârlılığını artırmasını sağlayan çözümler üretiyor. Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelen Logo sektörün en hızlı büyüyen firması. Logo; Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerini, yetkili iş ortakları ve tam yetkili distribütörleri aracılığıyla sunuyor.