GeForce sahipleri, Shadow of the Tomb Raider için yeni Game Ready sürücüsüne kavuştu!

NVIDIA, Shadow of the Tomb Raider için Ansel ve Highlights desteği sağlayan yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Güncelleme, aynı zamanda Assetto Corsa Competizione, Call of Duty: Black Ops 4 Blackout açık beta, Dying Light: Bad Blood ve Insurgency Sandstorm için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

Shadow of the Tomb Raider, Dying Light: Bad Blood ve Insurgency Sandstorm’a Highlights desteği!

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce kullanıcılarına yeni özellikler eklemek için bir dağıtım mekanizması olarak kullanılıyor. Yeni Game Ready sürücüsü, Shadow of the Tomb Raider’ın yanı sıra Dying Light: Bad Blood’a da NVIDIA Highlights desteği getiriyor.

Hightlights, oyun içerisindeki en önemli başarıları video olarak kaydediyor. Oyunla tamamen bütünleşen, boss savaşları ya da “Killing Spree” gibi mükemmel anları ShadowPlay teknolojisini kullanarak otomatik olarak kaydeden Hightlights, başarı anlarını oyun sonrasında “Highlight Reel”de göstererek yeniden yaşamaya veya Facebook, Youtube ve Weibo’da paylaşmaya imkân tanıyor.

Shadow of the Tomb Raider ve Insurgency Sandstorm’a Ansel desteği!

Yeni Game Ready sürücüsü Shadow of the Tomb Raider’ın yanı sıra Insurgency Sandstorm’a da Ansel desteği getiriyor.

NVIDIA Ansel, oyun içi ekran görüntüsü yakalama konusunda bir devrim niteliği taşıyor. Ansel ile istenilen açıdan çekilebilen ekran görüntülerine filtre uygulanabiliyor, yüksek çözünürlüklü HDR görüntüler yakalanabiliyor ve kaydedilen görseller akıllı telefon, PC, VR gözlük aracılığıyla 360 derece paylaşılabiliyor.

Ansel Teknoloji sayfasında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

İlgili linkler:

GeForce.com’da Game Ready sürücüsü:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/shadow-of-the-tomb-raider-game-ready-driver/

 

Game Ready sürücüsünü indir:

https://www.geforce.com/drivers

 

Shadow of the Tomb Raider’da GeForce RTX teknolojisi:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/shadow-of-the-tomb-raider-rtx-ray-traced-shadows/

 

Assetto Corsa Competizione’da GeForce RTX teknolojisi: 

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/assetto-corsa-competizione-rtx-ray-tracing/

 

NVIDIA BASIN PORTALINA ÜYE OLUN > www.nvidia-press.com

 

NVIDIA’yı takip edin

NVIDIA bloguna abone olun, Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ve Instagram'da takip edin ve NVIDIA videolarını YouTube’da izleyin, resimlerini Flickr'de görüntüleyin.

 

NVIDIA

1999 yılında GPU'yu dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern yapay zekâyı (yeni hesaplama çağı) dünyayla buluşturdu.

www.nvidia.com.tr

www.nvidia-press.com

 

NVIDIA GeForce Turkiye Facebook

NVIDIA GeForce Turkiye Youtube

Team NVIDIA GeForce Turkiye Twitch

NVIDIA GeForce Turkiye Instagram

NVIDIA GeForce Turkiye Twitter

NVIDIA Turkiye Newsletters

NVIDIA Turkiye NGAMER Newsletter