NVIDIA, Gamescom 2018'de GeForce Gaming Celebration etkinliğini düzenleyecek

Merhaba,

Dünyanın en büyük oyun fuarı, başarılarıyla hep gündemde olan Gamescom 2018 yine muhteşem olacak. İş ortaklarımız, destek verdiğimiz en güncel PC oyunları ve 20 Ağustos'ta düzenleyeceğimiz GeForce Gaming Celebration etkinliğimiz ile NVIDIA GeForce olarak orada olacağımızı haber vermekten mutluluk duyuyoruz.

Etkinliğimiz, yakın gelecekte çıkacak oyunların yeni ve özel demoları, dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinin sahne sunumları ve bazı muhteşem sürprizlerle dolu olacak!

Bu etkinlik yalnızca kurum temsilcileri için değil, aynı zamanda okuyucu ve takipçilerinizin de kişisel olarak  katılabileceği bir organizasyon olacak. Tek yapmanız gereken, 20 Ağustos Pazartesi günü başlayacak etkinliklerimize hemen buradan kayıt olmak ve etkinliği takip etmek. Kapıları 17:30’da (CET) açılacak etkinlik, saat 18:00'da (CET) başlayacak. Etkinlik kontenjanının sınırlı olması sebebiyle katılımcıların bilgileri girmek için çabuk olmaları gerekiyor. Kayıt olamayan kişiler de endişe etmesin, çünkü etkinlik aynı zamanda canlı olarak da yayınlanacak.

 

Ne zaman?

20 Ağustos 2018, Pazartesi / 18:00 – 00:00 (CET)

Nerede?

Bunu şimdilik bir sır olarak saklıyoruz, ancak etkinliğe biraz daha yaklaştıkça tüm ayrıntıları size ileteceğiz!

 

Daha fazla bilgi için blog:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/geforce-gaming-celebration-gamescom-2018

 

Kayıt sayfası:

https://geforce_gaming_celebration_2018.eventbrite.com/

 

Saygılarımızla,

NVIDIA adına A&B İletişim