NVIDIA, GeForce RTX için Battlefield V bundle kampanyasını duyurdu!

Wolfenstein II: The New Colossus için Adaptive Shading, Darksiders III içinse yeni Game Ready sürücüsü geliyor!

NVIDIA, GeForce RTX tabanlı GPU'lar için Battlefield V bundle kampanyasını ve Battlefield V için “Shot With GeForce Ansel” yarışmasını duyurdu. NVIDIA ayrıca, Darksiders III için yeni Game Ready sürücüsünü yayınlarken, Wolfenstein II: The New Colossus ise Adaptive Shading desteği kazandı.

GeForce RTX satın alan oyunseverlere Battlefield V hediye!

GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080 veya GeForce RTX 2070 tabanlı grafik kartı veya masaüstü PC'yi satın alan kullanıcılar, “Efsane Cuma” ve “Siber Pazartesi” günleriyle aynı zamana denk gelen kampanya kapsamında Battlefield V’e sahip oluyor. Bugün başlayacak olan stoklarla sınırlı bundle kampanyası, 7 Ocak 2019 tarihinde sona erecek.

Battlefield V geçen hafta, DXR'nin ilk sürümü oyun içi bir yama ile kullanıma sunulduğunda DXR ışın izlemeyi kullanan ilk oyun oldu. NVIDIA GeForce RTX GPU'ları, oyunculara mükemmel bir Battlefield V PC deneyimi sunuyor.

Kampanya detayları: https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/campaigns/battlefield-v/

“Shot With GeForce Ansel” ile Battlefield V yarışması!

NVIDIA, Battlefield V için “Shot With GeForce Ansel” fotoğraf yarışması düzenliyor. Oyuncular Battlefield V içerisindeki War Stories'teki tekli oyuncu modunu oynarken NVIDIA Ansel oyun içerisinden güzel fotoğraflar yakalayabiliyor. Ekran görüntülerini “NVIDIA Ansel Shot With GeForce” web sitesine yükleyen ve sosyal medyada @NVIDIAGeForce ve #SHOTWITHGEFORCE hashtagleri ile paylaşan oyuncular, GeForce RTX ekran kartı kazanma şansını yakalıyor. Bugün başlayan yarışma, 16 Aralık 2018 tarihi itibarıyla sona erecek.

Wolfenstein II: The New Colossus, NVIDIA Adaptive Shading (NAS) destekliyor!

Wolfenstein II: The New Colossus, başka bir başka gelişmiş GeForce RTX özelliği olan NVIDIA Adaptive Shading (NAS) destekleyen ilk oyun olacak.

Wolfenstein II: The New Colossus, Vulkan API'sini kullanarak, eşzamanlı kayan nokta, tamsayı yürütme, yeni Turing önbelleği ve paylaşılan bellek mimarisi dâhil olmak üzere birkaç yeni Turing Streaming Multiprocessor mimariden faydalanıyor. Wolfenstein II: The New Colossus, oyun içi bir yama üzerinden NVIDIA Adaptive Shading (NAS) desteği de kazanarak daha üst düzey bir performansa kavuştu.

NVIDIA Adaptive Shading, Turing’in yeni değişken oranlı gölgelendirme teknolojisini kullanarak, görüntünün farklı alanlarına değişen miktarda işlem gücü uygulayan ve işleme performansını ve kalitesini arttırmak için kullanılan çeşitli tekniklerden oluşuyor. Wolfenstein II: The New Colossus, içerik (Content Adaptive) ve hareket (Motion Adaptive) uyarlamalı gölgelendirme kullanıyor.

Wolfenstein II: The New Colossus, Turing GPU'larındaki bu mimari gelişmelerin bir araya gelmesiyle, Pascal öncüllerinden %70 daha hızlı performans sunuyor. Turing, PC oyunlarının gelişim platformu haline geldikçe, yeni Turing mimarisinden daha fazla oyunun yararlanması bekleniyor.

Darksiders III için yeni Game Ready sürücüsü yayınlandı!

GeForce oyuncuları, Darksiders III için yeni Game Ready sürücüsüne kavuştu.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

İlgili linkler:

Geforce.com’daki Game Ready sürücüsü hikayesi:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/battlefield-v-geforce-rtx-bundle/

 

Game Ready sürücüsünü indirin:

https://www.geforce.com/drivers

 

Geforce.com’da Battlefield V bundle detayları:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/campaigns/battlefield-v/

 

Geforce.com’da Battlefield V bundle hikâyesi:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/battlefield-v-geforce-rtx-bundle

 

GeForce.com'daki Shot with GeForce yarışması detayları:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/shot-with-geforce/contest/?m=V3sicCI6IjAiLCJpY8KDInRydWUifQ%3D%3D

 

Geforce.com’da Wolfenstein II: The New Colossus ve NAS detayları:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/battlefield-v-dxr-final-fantasy-xv-dlss-benchmark-wolfenstein-2-nas/

 

EA.com’da Battlefield V:

https://www.ea.com/games/battlefield

 

Bethesda.com’da Wolfenstein II: The New Colossus:

https://wolfenstein.bethesda.net/

 

Turing makaleleri içerisinde NVIDIA Adaptive Shading teknik detayları:

https://www.nvidia.com/content/dam/en-zz/Solutions/design-visualization/technologies/turing-architecture/NVIDIA-Turing-Architecture-Whitepaper.pdf

 

NVIDIA’yı takip edin

NVIDIA bloguna abone olun, Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ve Instagram'da takip edin ve NVIDIA videolarını YouTube’da izleyin, resimlerini Flickr'de görüntüleyin.

 

NVIDIA BASIN PORTALINA ÜYE OLUN > www.nvidia-press.com

 

NVIDIA

1999 yılında GPU'yu dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern yapay zekâyı (yeni hesaplama çağı) dünyayla buluşturdu.

www.nvidia.com.tr

www.nvidia-press.com

 

NVIDIA GeForce Turkiye Facebook

NVIDIA GeForce Turkiye Youtube

Team NVIDIA GeForce Turkiye Twitch

NVIDIA GeForce Turkiye Instagram

NVIDIA GeForce Turkiye Twitter

NVIDIA Turkiye Newsletters

NVIDIA Turkiye NGAMER Newsletter