NVIDIA, “Join the Crew” bundle kampanyasını ve Vampyr için yeni Game Ready sürücüsünü duyurdu

GeForce GTX GPU'ların perakende stoklarının tekrar uygun hale gelmesinin ardından, GeForce sahibi olmak çok daha kolay ve cazip bir hale geliyor. NVIDIA’nın yeni bundle kampanyasıyla GeForce GTX satın alan oyuncular, heyecan verici yeni açık dünya yarış oyunu The Crew 2'ye sahip oluyor.

GeForce satın alana, The Crew 2 PC Standart Edition!

NVIDIA’nın yeni “Join the Crew’” bundle kampanyasıyla birlikte GeForce GTX 1080 veya 1080 Ti destekli grafik kartı, oyun bilgisayarı veya dizüstü bilgisayar satın alan oyuncular, The Crew 2 PC Standard Edition’a sahip oluyor. Kampanya, 3 Temmuz 2018’e kadar devam edecek.

Otomobil, kamyon, motosiklet, bot, off-road araç ve hatta gösteri uçağı ile motorsporları aksiyonunun heyecanını geri getiren The Crew 2 ile Amerika keşfedilerek, kara, hava ve denizdeki ABD motor sporları macerası oyuncularla buluşuyor.

GeForce oyuncuları Vampyr için hazır!

NVIDIA, Vampyr için yeni bir Game Ready sürücüsü yayınladı. Bu sürücü ayrıca Jurassic World Evolution için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

The Crew 2 Bundle Kampanyası:

https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/products/10series/the-crew-2-bundle/

İlgili linkler:

GeForce.com’da The Crew 2 Bundle Kampanyası detayları:

http://www.geforce.com/hardware/10series/the-crew-2

GeForce.com’da The Crew 2 Bundle yazısı:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/the-crew-2-geforce-gtx-bundle

GeForce.com’da Game Ready sürücüsü:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/jurassic-world-evolution-vampyr-game-ready-driver

Game Ready sürücüsünü indir:

https://www.geforce.com/drivers

Jurassic World Evolution Sistem Gereksinimi makalesi ve Geforce.com'daki özel içerik:

https://www.geforce.com/whats-new/articles/jurassic-world-evolution-geforce-gtx-system-requirements-pc-graphics-settings

NVIDIA BASIN PORTALINA ÜYE OLUN > www.nvidia-press.com

 

NVIDIA’yı takip edin

NVIDIA bloguna abone olun, Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ve Instagram'da takip edin ve NVIDIA videolarını YouTube’da izleyin, resimlerini Flickr'de görüntüleyin.

 

NVIDIA

1999 yılında GPU'yu dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern yapay zekâyı (yeni hesaplama çağı) dünyayla buluşturdu.

www.nvidia.com.tr

www.nvidia-press.com

 

NVIDIA GeForce Turkiye Facebook

NVIDIA GeForce Turkiye Youtube

Team NVIDIA GeForce Turkiye Twitch

NVIDIA GeForce Turkiye Instagram

NVIDIA GeForce Turkiye Twitter

NVIDIA Turkiye Newsletters

NVIDIA Turkiye NGAMER Newsletter