Profesyonel yayıncılar profesyonel oyunculara karşı: Team NVIDIA TR vs Arena Bulls

Türkiye’nin önde gelen yayıncılarını bünyesinde barındıran Team NVIDIA Türkiye ekibi, 28 Şubat günü düzenlenecek gösteri maçında yeteneklerini profesyonel oyunculara karşı sergilemek için sahaya iniyor. Yayıncılar, FACEIT’in Türkiye partneri Turkish Stars League’in ev sahipliğini yapacağı gösteri maçında, profesyonel oyunculara karşı 128 Tick-Rate ve İstanbul merkezli özel sunucularda mücadele edecek.

 

NVIDIA GeForce Türkiye ve Turkish Stars League ortaklığı ile düzenlenen organizasyonda profesyonel oyunculardan oluşan Arena Bulls takımı, Twitch dünyasından ve çoğu geçmişinde eSpor kariyerine sahip olan; wtcN (Ferit Karakaya), Thaldrin (Berke Demir), Utheneras (Şükrü Şentürk), Kendine Müzisyen (Kemal Can Parlak), Rauf Baba (Rauf Güneş)’dan oluşan Team NVIDIA TR takımıyla mücadele edecek. Bu heyecanlı karşılaşmayı ise CS:GO oyuncularının ve izleyicilerinin yakından tanıdığı Özgür “Root” Alagül ve Team NVIDIA’nın Kaptanı Mete “Easter GamersTv” Özbey sunacak. Yayını izleyenler arasından belirlenecek 50 kişi, Turkish Stars League aylık üyeliğine ücretsiz olarak sahip olacak.

 

 

 

Özel karşılaşma 28 Şubat saat 21:00’da Team NVIDIA Türkiye’nin Twitch kanalında (https://www.twitch.tv/nvidiageforcetr) yayımlanacak. Türkiye’de 1,5 milyon oyuncusu bulunan Counter Strike yanısıra tüm espor oyunları üzerine aktiviteler geliştiren NVIDIA GeForce, hem masaüstü hem dizüstü platformlarda sunduğu fıyat/performans odaklı GeForce ürünleri ve özel sürücüler ile espor oyunlarının performansı ve optimizasyonu konusunda çıtayı yüksetiyor.

 

İlgili linkler:

 

GEFORCE ESPORTS / CS:GO > https://www.nvidia.com/en-us/geforce/community/esports/csgo/

 

NVIDIA GEFORCE TÜRKİYE TWITCH > https://www.twitch.tv/nvidiageforcetr

 

ARENA BULLS >

http://arenabulls.com/

https://www.hltv.org/stats/teams/9539/Arena%20Bulls

 

FACEIT TR Partner / Turkish Stars League > https://turkishstarsleague.com/

 

 

 

NVIDIA’yı takip edin

NVIDIA bloguna abone olun, Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ve Instagram'da takip edin ve NVIDIA videolarını YouTube’da izleyin, resimlerini Flickr'de görüntüleyin.

 

NVIDIA BASIN PORTALINA ÜYE OLUN > www.nvidia-press.com

 

NVIDIA

1999 yılında GPU'yu dünyaya tanıtan NVIDIA, bilgisayar oyunu pazarındaki büyümeyi tetikleyerek, modern bilgisayar grafiklerini yeniden tanımladı ve paralel hesaplamayı kökten değiştirdi. Yakın zamanda ise GPU derin öğrenme, dünyayı algılayıp anlayabilen bilgisayarlar, robotlar ve sürücüsüz otomobillerde beyin işlevini gören GPU ile modern yapay zekâyı (yeni hesaplama çağı) dünyayla buluşturdu.

www.nvidia.com.tr

www.nvidia-press.com

 

NVIDIA GeForce Turkiye Facebook

NVIDIA GeForce Turkiye Youtube

Team NVIDIA GeForce Turkiye Twitch

NVIDIA GeForce Turkiye Instagram

NVIDIA GeForce Turkiye Twitter

NVIDIA Turkiye Newsletters