Dev konut kampanyasına sahibinden.com’dan destek...

Ayda 44 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren sahibinden.com, “Türkiye İçin Kazanç Vakti” sloganıyla gayrimenkul alanında hayata geçirilen ve sektörü hareketlendirmesi beklenen kampanyaya destek veriyor.

31 Ekim’e kadar sürecek sahibinden.com reklam kampanyası ile gayrimenkul firmalarının sahibinden.com'daki dijital reklam harcamalarında %30’a varan indirim desteği sağlanacak. Kampanya, konut sektöründeki tüm projeler için geçerli olacak.

Gayrimenkul sektörünün canlılığının genel ekonomi ve diğer birçok sektörün büyümesi için önemli olduğunu belirten sahibinden.com Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Göncü, “Bu sebeple ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ kampanyasını çok önemsiyor ve Türkiye'nin sahibinden.com'u olarak biz de kampanyaya bir destek paketiyle katkı sağlıyoruz. Kısa sürede büyük ilgi göreceğini düşündüğümüz ve pek çok insanımızı yeni evleriyle, hayalleriyle buluşturacak bu kampanyaya destek sunmaktan son derece mutluyuz” dedi.

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, AR-GE merkezinde geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Temmuz 2018’de ayda 44,3 milyon kullanıcının 292 milyon kez ziyaret ederek, 8,9 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 650’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.