sahibinden.com, “dev.akademi” programıyla geleceğin yıldızlarını arıyor.

Gelişmiş altyapısı ve uzman yazılım kadrosuyla güçlü bir teknoloji şirketi olan sahibinden.com, dev.akademi yazılım programıyla genç yetenekleri ağırlamaya hazırlanıyor. Kasım 2017’den beri aynı zamanda Ar-Ge merkezi olan sahibinden.com’un bu yıl ikincisini düzenlediği program, üniversitelerin 4. sınıf öğrencilerine ve en çok 6 ay iş tecrübesi bulunan yetenekli mezunlara yazılım alanında eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor. sahibinden.com’un kariyer geliştirme programı dev.akademi kapsamında, başarılı 10 genç yetenek, sahibinden.com yazılım ekibinde tam zamanlı çalışma ve ilk 5 yetenekse ek olarak para ödülü hakkı kazanacak.

Genç yeteneklerin sınırlı bir zaman içinde kendilerine verilen görevleri yerine getirerek yeteneklerini ortaya koydukları bir kariyer geliştirme programı olan dev.akademi’ye katılmak isteyen adaylar, 30 Eylül tarihine kadar devakademi.sahibinden.com sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecek. Başvuru sonrası yapılacak testte yeterli puan alan 30 kişi, 20 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek yazılım maratonuna katılma şansını yakalayacak. dev.akademi Yazılım Maratonuna katılan adaylardan süreç sonunda başarılı olan 10 genç yetenek, sahibinden.com ailesine katılmaya hak kazanacak ve ilk 5 yetenek para ödülüyle ödüllendirilecek.

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulan sahibinden.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile kendi iş alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor. Temmuz 2018’de ayda 44,3 milyon kullanıcının 292 milyon kez ziyaret ederek, 8,9 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 650’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.