sahibinden.com Ekim ayı verilerine göre; Bursa’lılar yaşamak için Nilüfer ilçesini tercih etti...

Artan teknoloji ve sanayi yatırımlarıyla birlikte, Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında üst sıralarda yer alan Bursa’da gayrimenkul sektöründe de hareketlilik yaşanıyor.

Emlak piyasasının nabzını tutan sahibinden.com’un Ekim ayı verilerine göre, en çok daire satışı Bursa’nın merkezi ilçelerinden Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım’da gerçekleşti. Bursa’da satılık dairelerde en çok, her ihtiyaca cevap veren geniş yaşam konsepti üzerine kurulan, 3+1 daireler tercih edildi. sahibinden.com’un Ekim ayı verilerine göre Bursa, kiralık dairelerde de sırasıyla Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerini ve tüm ilçelerin ortalama değerleri incelendiğinde de kiralık dairlerde en çok 2+1’leri tercih etti.

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, AR-GE merkezinde geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Temmuz 2018’de ayda 44,3 milyon kullanıcının 292 milyon kez ziyaret ederek, 8,9 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 650’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor