sahibinden.com Gaziantep’te kurumsal üyeleriyle bir araya geldi

Geliştirdiği ürün ve hizmetlerle kurumsal üyelerinin hayatına değer katan sahibinden.com, Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenlediği Bölge Toplantılarına tüm hızıyla devam ediyor. Tarihi, sosyal ve kültürel zenginlikleriyle birlikte sanayi, ticaret ve turizm alanındaki gelişmişliğiyle Türkiye’nin önde gelen şehirleri arasında yer alan Gaziantep’te düzenlediği buluşmada gayrimenkul ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren kurumsal üyelerini ağırlayan sahibinden.com; teknolojik yatırımlarını ve üyelerine sunduğu yeni hizmetlerini tanıttı.

Türkiye’nin sahibinden.com’u, ülkemizin farklı şehirlerinde gerçekleştirdiği toplantılarda kurumsal üyelerinin beklentilerini anlayarak yeni çözümler üretmeyi, sektörde fark yaratmalarına ve kazançlarını artırmaya yardımcı olacak sahibinden.com ürün ve fonksiyonlarını anlatmayı amaçlıyor.

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, AR-GE merkezinde geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Temmuz 2018’de ayda 44,3 milyon kullanıcının 292 milyon kez ziyaret ederek, 8,9 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 600’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.