sahibinden.com “Türkiye’nin En İyi İşvereni” Seçildi

Yetkin insan kaynağını başarının sırrı olarak gören sahibinden.com, Türkiye’nin En İyi İşverenleri Araştırması’nda Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü’nün sahibi olurken, kendi kategorisinde ise birinci sırada yer aldı.

sahibinden.com, dünyanın en prestijli insan kaynakları organizasyonlarından olan Great Place to Work® Enstitüsünün hazırladığı Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde birinci oldu.  Kurumlarda çalışanların kendilerini geliştirebilecekleri, güvene dayalı bir iş yeri kültürü geliştirilmesini hedefleyen Great Place to Work® Enstitüsü’nün anketine göre sahibinden.com, Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü’nün sahibi olurken yüksek çalışan memnuniyeti ile “500-2000 Çalışan Sayısı” kategorisinde de “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” arasında birinci oldu.

sahibinden.com olarak yalnızca çalışma alanı değil, bir yaşam alanı tasarladıklarını ifade eden İş Destek Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Peker, “Kurumsallaşan değil sosyalleşen bir şirket olarak amacımız her zaman en iyi çalışan deneyimini yaratmak ve bu deneyimi sürdürülebilir kılmaktır. Olumlu deneyime sahip ve motivasyonu yüksek çalışanların verimliliği arttırdığını düşünüyoruz. “sahibinden.com’da gerçekleşen tüm başarıların sahibi, çalışanlardır” diyerek birlikte başarmanın gücüne inanıyoruz. Bu çalışmalarımızın kurumumuz içerisinde karşılık bulmasından ve bu sene birincilikle bu listede yer almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. sahibinden.com ailesi olarak olumlu deneyimleri güçlendirerek hem çalışanlarımız nezdinde hem de sektörde iz bırakmayı hedefliyoruz.”

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, AR-GE merkezinde geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Mart 2019’da ayda 43,3 milyon kullanıcının 300,8 milyon kez ziyaret ederek, 9,7 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 600’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.