sahibinden.com’un Ekim ayı verilerine göre; Adana’nın daire tercihi 3+1 oldu…

Türkiye’nin endüstri, ticaret, tarım ve turizm başta olmak üzere ekonomik potansiyeliyle en gözde kentlerinden olan Adana’da, son dönemde farklı sektörlere yönelik yatırım projelerindeki artış, verimli tarım alanlarının yarattığı istihdam, nüfus artış hızının da etkisiyle emlak piyasasında hareketlilik gözleniyor.

Emlak piyasasının nabzını tutan sahibinden.com’un Ekim ayı verilerine göre, Adana’da satılık dairelerde en çok tercih edilen ilçe Çukurova olarak öne çıkarken, Adanalılar kiralık dairelerde en çok Seyhan’ı tercih etti.

sahibinden.com Ekim ayı verilerine göre geçen ay Adana’da satılık dairelerde en çok 3+1 daireler tercih edildi. Elde edilen bilgiler doğrultusunda Adana’da en çok daire sırasıyla Seyhan, Çukurova, Sarıçam’da kiralandı. Adana’nın tüm ilçelerinin ortalama değerleri incelendiğinde, kiralık dairelerde en çok 3+1 daireler tercih edildi.

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, AR-GE merkezinde geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Temmuz 2018’de ayda 44,3 milyon kullanıcının 292 milyon kez ziyaret ederek, 8,9 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 650’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.