sahibinden.com’un yeni özelliği Fotoğraftan Araç Tanıma: Gözler onun üzerinde!

Ayda 44 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren sahibinden.com, Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen’in rol aldığı Fotoğraftan Araç Tanıma özelliğini tanıtan reklam filmini online platformlarda izleyiciyle buluşturdu. Türkiye’de ilk kez sahibinden.com Ar-Ge Merkezi’nde; makine öğrenimi ile geliştirilen yapay zeka teknolojisinin ürünü olan Fotoğraftan Araç Tanıma özelliğinin tanıtıldığı reklam filmi, dünyada ve Türkiye’de hızla yayılan “Do the shiggy” akımının izinde, izleyicilere neşeli anlar yaşatıyor.

Rafineri Ajans tarafından hazırlanan reklam filminde, son model spor bir araçtan inip dans etmeye başlayan genç kadın, bir anda yoğun ilgiye maruz kalarak sokaktaki insanlar tarafından tanındığını düşünerek cep telefonlarıyla fotoğrafının çekildiğini zanneder. Gençlerden birinin, müziğin ritmiyle dansa kendisini fazlaca kaptıran genç kadından aracın önünden çekilmesini istemesiyle, aslında ilginin dans eden kadına değil, arabaya olduğu ortaya çıkıyor. Reklam filminde sahibinden.com’un yeni ürününün dikkat çekiciliği ve bu ilgi karşısında genç kadının yaşadığı şaşkınlık mizahi bir dille aktarılıyor.

sahibinden.com sosyal medya hesaplarında yayınlanan reklam filmi bir hafta gibi bir sürede toplamda 6 Milyondan fazla izlenmesiyle kullanıcıların beğenisini kazanmış gözüküyor. Videoya gelen olumlu yorumların içinde, trendi yakalayan bir film olmasının öne çıktığı görülüyor.

REKLAM FİLMİ: https://youtu.be/wfh3Xv_Uid8

KAMPANYA KÜNYESİ

Reklam Ajansı: Rafineri

Reklam Veren Yetkilileri: Gülşah Kunç, Nihan Temiz, Özden Akyıldız

Executive Kreatif Direktörler: Emre Kaplan

Kreatif Direktör: Ali Şener

Kreatif Group Head: Gizem Şengüler

Art Direktör: Sevil Şimşek, Yıldırım Çakmakçıoğlu, Berk Hakim

Metin Yazarı: Deniz Dülgeroğlu

Müşteri Ekibi: Erbek Onur, Çağla Ishak, Caner Başaran

Ajans Prodüksiyon: Şafak Serter, Açelya Ülkümen

Yapımcı: DCC

Yönetmen: Can Yücel

Film süresi: 44 saniye

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulan sahibinden.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile kendi iş alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor. Temmuz 2018’de ayda 44,3 milyon kullanıcının 292 milyon kez ziyaret ederek, 8,9 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 650’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma