Yaz geldi, bahçe ve balkonlar sahibinden.com ile renklendi

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber balkon ve bahçeler de renklendi. Yazın keyfini bahçede veya balkonlarında yaşamak isteyenler bahçe ürünü alışverişine yöneldi. Geniş ürün çeşidi ve fiyat seçenekleriyle çok sayıda bahçe ürününü kullanıcıların beğenisine sunan sahibinden.com’un Haziran ayı verilerine göre, son üç ayda İkinci El ve Sıfır Alışveriş kategorisinin altında yer alan Bahçe & Yapı Market alt kategorisindeki Bahçe ürünü ilanlarında %13 oranında artış yaşandı.

sahibinden.com’un Haziran ayı verileri değerlendirildiğinde “Bahçe” kategorisinde yer alan Dekorasyon ilanları %36, Bitki & Çiçek %7, Sulama Gereçleri %14, Havuz sistemleri ilanları ise son iki ayda %100 artış gösterdi. Bahçe ürünü ilanlarına en çok ilgi gösteren ilk 5 şehir de sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Sakarya oldu.

Bahçe ürünü alırken dikkat edilecek hususlar
sahibinden.com bahçesini veya balkonunu yeni ürünlerle renklendirmek isteyenler için alışverişte dikkat edilmesi gereken bazı detayları şu şekilde sıralıyor:

  • Bahçe ürünü alışverişine çıkmadan önce kullanım amacı ve ortamın ölçüleri belirlenmeli.
  • Seçilecek bahçe ürünleri çok geniş alan kaplamamalı ve pratik kullanımlı olmalı.
  • Bahçede veya balkonda kullanılan diğer ünite ve aksesuarlarla yeni satın alınacak ürünler birbirini tamamlamalı.
  • Bahçe veya balkonda kullanılacak ürünleri seçerken rahatlık ve konfor ön planda tutulurken hafiflik, dayanıklılık ve kolay temizleme özellikleri göz önünde bulundurulmalı.

sahibinden.com hakkında
Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, AR-GE merkezinde geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Mart 2019’da ayda 43,3 milyon kullanıcının 300,8 milyon kez ziyaret ederek, 9,7 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 600’den fazla çalışanı, 6 milyona yakın aktif ilanı ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor