Müzik tutkunlarına yeni yılın ilk kampanyası Ultimate Ears’tan geliyor.

Teknoloji tutkunu ve özgürlüğüne düşkünlerin müzik dinleme alışkanlığına yeni bir boyut katan Ultimate Ears kablosuz hoparlörler yeni yılın ilk günlerinde, indirim kampanyasıyla dikkat çekiyor. Vatan Bilgisayar, Teknosa, D&R ve Hepsiburada.com'da satılan ikili kutu Wonderboom 1.140 TL yerine 799 TL, ikili kutu Boom 2 ise 1.749 TL yerine 1.099 TL’den müzik tutkunlarının yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor.

Müziği 360 derecelik açıyla yayan, kristal berraklığında yüksek sese sahip taşınabilir hoparlörler müzik keyfinin her an sürmesini sağlıyor. Teknolojiyi tasarımla birleştiren, tek tuşla açma/kapama, şarkı atlatma/durdurma özelliğine sahip ürünler, 10-15 saate varan uzun pil ömrü ve 30 metreye ulaşan Bluetooth kullanım alanıyla dikkat çekiyor. Hoparölerler IPX7 su geçirmez sertifikaya sahip aynı zamanda 1,5 metreye kadar olan düşmelerden etkilenmiyor.

Ultimate Ears Hakkında

Müzik dinleme alışkanlıklarını yeniden şekillendiren Ultimate Ears, ilk devrimini; sanatçıların konserde seyirciyle interaktif iletişimini artırmak amacıyla geliştirdiği, kişiye özel kulak içi kulaklıklarla gerçekleştirdi. Bugün, birçok tasarım ödülüne sahip kablosuz hoparlör ailesindeki ürünleriyle müzikseverlere ulaşan Ultimate Ears, yenilenen ve eklenen özelliklerinin yanı sıra, sürekli güncellemeyle gelişmeye de devam ediyor.

www.ultimateears.com