Ultimate Ears’ın yeni üyesi: Yüzme Bilen Hoparlör “Wonderboom” özel bir davetle tanıtıldı.

Kablosuz, taşınabilir ve su geçirmez özelliğe sahip Ultimate Ears hoparlör ailesinin yeni üyesi Ultimate Ears WONDERBOOMTM, Bebek Lokal’de Oben Budak ve Alexander Kokoskeriya’nın ev sahipliğinde düzenlenen buluşmada tanıtıldı. Küçük boyutu, kesintisiz ve mükemmel ses kalitesiyle müzik tutkunlarının yeni gözdesi olmaya hazırlanan hoparlör, katılımcılar tarafından beğeniyle deneyimlendi. Müzik ve sanat dünyasının yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe, Gökhan Keser, Irmak Ünal, Kerem Sedef, Ayşe Özyılmazel, Gizem Parlak, Ekin Mert Daymaz, Burak Çelik ve Ümit Kantarcılar gibi ünlü isimler katıldı.

WONDERBOOM’un Türkiye lansmanında sunum yapan Ultimate Ears EMEA Bölgesi Pazarlama Müdürü Svante Holm “Bluetooth hoparlörler artık hayatımızın her noktasında bizim yol arkadaşımız haline geldi. Gittikçe yükselen bu trend sayesinde, Ultimate Ears ürün ailesinin herhangi bir üyesi, gözlük ve telefon gibi bir vazgeçilmez olarak çantanıza giriyor. Bu ailenin son üyesi WONDERBOOM ise o küçük boyuna rağmen güçlü sesiyle herkesi etkisi altına alıyor.” dedi.

Teknolojiyi tasarımla birleştiren, tek tuşla açma/kapama, şarkı atlatma/durdurma özelliğine sahip ürün, özel uygulaması sayesinde ikinci bir WONDERBOOM hoparlöre kolayca bağlanabiliyor. Ultimate Ears ailesinin ödüllü kardeşleri BOOM 2 ve MEGABOOM gibi, 10 saate varan uzun pil ömrü, 30 metreye ulaşan Bluetooth kullanım alanıyla dikkat çekiyor. IPX7 sertifikalı su geçirmez WONDERBOOM, 30 dakika boyunca suyun içinde batmadan kalabiliyor ve 1,5 metreye kadar olan düşmelerden etkilenmiyor. Tepesinde yer alan elastik bandıyla istenilen yere bağlanabilen ürün, müzik keyfinin her an sürmesini sağlıyor. Müziği 360 derecelik açıyla yayan, kristal berraklığında yüksek sese sahip WONDERBOOM; gri, siyah, kırmızı, mavi, pembe ve leylak renkleriyle 499 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla satışa sunuluyor.