United Colors of Benetton’dan, Sonbahar 2017 Çocuk Koleksiyonu

United Colors of Benetton’un Sonbahar 2017 Çocuk Koleksiyonu, markanın rengarenk ve çok kültürlü dünyasından esinleniyor. Kolej tarzı New Heritage ekolojik Global Nomad, ve hareketi temel alan The Race temalı ürünler, yeni çocuk koleksiyonunun serilerini oluşturuyor. Bebekler için tasarlanan üç kapsül koleksiyonda, yenidoğan çamaşır ve giysileri, organik pamuktan kıyafetler ve Global Nomad serisi yer alıyor. Sonbahar 2017 Çocuk Koleksiyonu, Ağustos ayından itibaren United Colors of Benetton mağazaları ve tr.benetton.com’da satışa sunulacak.

 

New Heritage

Rahatlığı temel alan kolej tarzını renklerle yorumlayan seride, kızlar için mavi, mor ve yeşil kazaklar, ceketler ve parlak pamuklu etekler yer alıyor. Adeta bir Damien Hearst tablosunu andıran rengarenk pantolonlar, puantiyeli ve pati baskılı taytların üzerine giyilen desenli elbiselerle kombinlenen puffer montlar, sezonun gözde parçaları arasında yer alıyor. Erkekler ise rengarenk kapüşonlu üstler, ton-sür-ton dijital sloganlı sweatshirt’ler, ekose gömlekler, jean’ler, tütün renklerinde chino’lar ve United Colors of Benetton logolu ragbi üstleriyle, hareketli bir tarzı yansıtıyor.

 

Global Nomad

Serinin doğaya duyarlı ve göçebe ruhunu yansıtan kızları için, sahte kürklü yelekler, yamalı yün ceketler, Navajo desenli ekoseler, denimler, jakarlı elbiseler, erkekleri için ise kamuflaj desenli ve kargo pantolonlar sunuluyor.

 

The Race

Seride yer alan yeni teknolojik dokumalar, parlak kumaşlar, sportif detaylar hareketli çocuklara hitap ediyor. Seride kızlar için motosiklet yarışlarından ilham alınan baskılar, pullu kapüşonlar, bol kesimli sweatshirt’ler, yamalı eskitilmiş jean’ler, biker ceketler; havalı tarzı tamamlayan erkekler için ise reflektörlü sweatshirt’ler yer alıyor.

 

BEBEK

 Layette

United Colors of Benetton, yün ve pamuklu kumaşlardan üretilen toz pembe, toz mavi ve krem rengi serisiyle yenidoğanları şımartıp, ailelerini kutluyor. Örgü yelekler, küçük elbiseler, kapüşonlu üstler ve tulumlar, yeni anneler için harika hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

 

Organic Cotton

Kapsül seride, organik pamuktan krem rengi hırkalar, çiçek desenli elbise ve etekler, tulum ve taytlar beğenilere sunuluyor.

 

Global Nomad

Özgür ve gezgin ruhlu bebekler için tasarlanan seride göçebe ruhunu yansıtan jakarlı desenler, denimler ve salopetler bulunuyor.