Basın Odası

A&B İLETİŞİM’DEN MESAJ VAR…

45 Yıllık Tecrübeyle, İstanbul’un en prestijli semtinde, ortak akıl çalışmasına açık, yaratıcı gençlerle mekanımızı ve birikimimizi paylaşmak istiyoruz.

İletişim sektörünün ilk şirketi A&B İletişim olarak, 45 yıllık tecrübemizi değişen dünyamızın ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli yeniledik, yeniliyoruz.

Dijital üretim, sosyal medya analizi, raporlama ve yönetimi, kreatif proje veya içerik  üretimi ve uygulaması, dijital grafik tasarım ve prodüksiyon gibi konularda paydaşlık yapabileceğimiz genç ve küçük ölçekli ekiplerle tanışmak istiyoruz.

Ortak aklı kullanarak ve atölye çalışmalarıyla yeni iletişim yöntemleri geliştirebilmek, yapılmayanı denemek, çağımızın iletişim disiplinlerinin tümünü ve fazlasını  kapsayacak cesur projelere imza atma fikri bizi heyecanlandırıyor. Bu hedefimize katılacak, değerlerimizin uyuşacağı, cesur, yaratıcı ama bir o kadar da gerçekçi genç ekipleri ofisimizi paylaşmaya davet ediyoruz.

Geniş çalışma mekanı, hazır masa ve ekipman, toplantı salonu, çay, kahve ve internetiyle İstanbul’un cazibe merkezi Nişantaşı’ndaki ofisimizde sizleri görüşmeye bekleriz.

Bizler işini severek yapan, birlikte üretme kültürüyle daha iyi bir dünya için çalışan, iyi insanlarız. Ve de 45 yıldır yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır…

“Daha iyi bir dünya…” ülkümüzü paylaşacak gençlerle buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

A&B İletişim / [email protected] / 0212 233 22 38